• Головна
  • 14 липня в «Ротарі парк» в Ужгороді відбудеться II Плогінг «Біжи, прибирай – займайся чистим спортом» (АНОНС)
Спорт
18:50, 12 липня 2018 р.

14 липня в «Ротарі парк» в Ужгороді відбудеться II Плогінг «Біжи, прибирай – займайся чистим спортом» (АНОНС)

Спорт

ТОВ «Фітнес Еліт Груп» ( Viper Gym ) спільно з ТОВ «А.М.В. – Карпати» виробником мінеральної води «КРАЙНА» та Юридичним факультетом Ужгородського національного університету та іншими організаторами планують провести 14 липня 2018 року о 08:00 годині, на території «Ротарі парк», що знаходиться біля транспортного мосту Масарика у місті Ужгород II Плогінг «Біжи, прибирай – займайся чистим спортом».

Плогінг - це вид спорту, який поєднує пробіжку з прибиранням сміття. Основа плогінгу як тренування — це біг, до якого додаються й інші рухи тіла: вигин, присідання, випад і стретчинг, під час яких підбирається сміття. Але найголовніше: цей вид спорту допомагає врятувати планету. Плогінг підвищує навантаження, а навколишнє середовище отримує користь від зусиль того, хто займається.

Для якісного проведення заходу, впровадження даного виду спорту, його популяризацію серед жителів міста та приверненням уваги містян до проблеми із забрудненням навколишнього природнього середовища організатори просять, Вас висвітлити інформацію про даний захід на своїх ресурсах, а також за можливості бути присутніми в день його проведення.

14 липня в «Ротарі парк» в Ужгороді відбудеться II Плогінг «Біжи, прибирай – займайся чистим спортом» (АНОНС), фото-1
#плогінг #Ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...