• Головна
  • З початку року новий ангіограф у кардіологічному диспансері в Ужгороді врятував понад 300 сердець (ФОТО,ВІДЕО)
14:00, 10 липня 2018 р.

З початку року новий ангіограф у кардіологічному диспансері в Ужгороді врятував понад 300 сердець (ФОТО,ВІДЕО)

На новому ангіографі в лютому було проведено першу тестову коронарографію судин серця. З того часу проведено вже понад 300 оперативних втручань в обласному кардіологічному диспансері в Ужгороді.

Про це повідомляє прес-центр ОЦЗ в Закарпатській області.

Як зазначав завідувач рентген-хірургічного відділення Закарпатського обласного клінічного кардіологічного диспансеру Ярослав Раточка, це устаткування є на сьогодні найсучаснішим обладнанням експертного класу з відмінною якістю зображення, точністю позиціонування, зниженою дозою рентген-навантаження. Обладнання надзвичайно зручне та швидко працює.

Пацієнт перебуває в операційній при проведенні коронарографії не більше 15 хвилин, а обстеження триває всього 20 секунд!

Лікарі нагадують, що коронарографія всім пацієнтам проводиться БЕЗКОШТОВНО, а хворі які доправляються в ургентному стані повністю забезпечені безкоштовними стентами для надання допомоги.

Коронарографія – «золотий стандарт» обстеження хворих, який дозволяє визначити місце, ступінь і довжину пошкодження коронарних артерій. За результатами коронарографії, залежно від оцінки ступеню пошкодження, лікар визначає метод відновлення кровопостачання серцевого м’яза: медикаментозний, стентування або шунтування.

Нагадаємо, що закупівля сучасного обладнання експертного класу «Ангіографічна система з розширеними функціями ArtisZeeFloor» для Закарпатського обласного клінічного кардіологічного диспансеру відбувалася в рамках реалізації субпроекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області». Мета проекту – підвищення своєчасності та якості надання медичних послуг пацієнтам із серцево-судинними хворобами. В рамках проекту проводиться низка робіт та заходів які торкаються всіх рівнів: від первинної ланки та екстреної медичної допомоги до другого та третього рівня.

Читайте також: в половогому Ужгорода нове устаткування за 7 мільйонів зможе рятувати новонароджених з вагою 870 грам

#ангіограф #коронарографія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...