• Головна
  • Роланд Цебер про реформування дитячих шкіл мистецтв на Ужгородщині: «Приймати це рішення без обговорення з громадою неприпустимо»
12:45, 4 липня 2018 р.

Роланд Цебер про реформування дитячих шкіл мистецтв на Ужгородщині: «Приймати це рішення без обговорення з громадою неприпустимо»

6 липня на сесії ужгородської районної ради депутати мали розглянути проект рішення «Про утворення Комунального закладу Ужгородської районної ради «Ужгородська районна дитяча школа мистецтв».

Однак, як стало відомо 0312.ua, сесію перенесено на 12 липня, а проект рішення про реформування дитячих шкіл мистецтв на Ужгородщині через обурення громади знято з розгляду.

Як зазначає депутат ужгородської районної ради Роланд Цебер, приймати такі рішення без належного обговорення з громадою сіл району неприпустимо.

«Від реформування, яке затіяли чиновники, не повинні страждати люди. Де гарантія, що після об’єднання в один комунальний заклад вчителів шкіл мистецтв у селах Ужгородщини не звільнять, а діти продовжать повноцінно здобувати мистецький фах? Це питання слід детально вивчити, обговорити з громадськістю, а тільки потім розглядати на сесії райради», - зазначив Роланд Цебер.

Зауважимо, проект рішення ужгородської районної ради передбачає ліквідацію Середнянської дитячої школи мистецтв, Тарновецької дитячої школи мистецтв, Коритнянівської дитячої школи мистецтв, Малодобронської дитячої школи мистецтв, Ужгородського районного центру дитячої творчості та створення на їх основі одного комунального закладу – Ужгородської районної дитячої школи мистецтв.

Читайте також: Перші в Україні: за порядком у Коритнянській ЗОШ слідкуватимуть 11 шкільних патрульних (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...