• Головна
  • Інформація про госпіталізацію дівчини в закарпатську лікарню внаслідок укусу змії не підтвердилася
Спростування
10:00, 2 липня 2018 р.

Інформація про госпіталізацію дівчини в закарпатську лікарню внаслідок укусу змії не підтвердилася

Спростування

Інформація про госпіталізацію у закарпатську обласну клінічну лікарню імені А.Новака 23-річної дівчини, потерпілої внаслідок укусу змії не підтвердилася.

Як повідомив 0312.ua в.о. головного лікаря ЗОКЛ Василь Стрижак, протягом останніх двох тижнів потерпілої з таким діагнозом у лікарні не було.

"Травма внаслідок укусу змії - це нетрадиційна патологія, то ж є порядок інформування. Відповідно лікарі на прийомах, керівники структурних підрозділів повинні надати цю інформацію своєчасно і вони про це всі знають і так здійснюють. Коли у суботу з’явилася інформація про потерпілу внаслідок укусу змії, я особисто перевірив це в обліках. Такого діагнозу по всім даним регістрації нема", - зазначив Василь Стрижак.

За словами в.о. головного лікаря, ЗОКЛ ім Новака - лікарня 3 рівня, то ж сюди безпосередньо первиннохворі не поступають. Відповідно потреба у вакцині від укусу змії виникає надзвичайно рідко.

"Ми приймаємо на лікування за направлення закладів 2 рівня, котрі перші контактують з хворими. Що стосується забезпечення вакцинами, то вони містяться в Ужгороді у банку сироваток на базі Центру екстреної медичної допомоги і всі заклади поінформовані про це", - зазначив лікар.

Нагадаємо, кілька днів тому 0312.ua інформував, що у Невицькому 23-річну дівчину вкусила змія і потерпіла вже тиждень знаходиться у реанімації.

Сайт міста Ужгорода просить вибачення у читачів за недостовірну інформацію, отриману з неофіційного джерела.

Також зауважуємо, що за інформацією Міністерства охорони здоров’я України, станом на 1 липня 2018 року на Закарпатті є 44 вакцини призначені для лікування потерпілих внаслідок укусу змії.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...