• Головна
  • Доля Невицького замку вирішиться 18 липня в апеляційному суді (ФОТО, ВІДЕО)
17:35, 1 липня 2018 р.

Доля Невицького замку вирішиться 18 липня в апеляційному суді (ФОТО, ВІДЕО)

Апеляційний суд Закарпатської області взяв у провадження апеляційну скаргу обласної прокуратури щодо повернення на обласний баланс Невицького замку, який свого часу був переданий Кам’яницькій сільській раді Ужгородського району з грубим порушенням законодавства. Засідання в справі відбудеться 18 липня (див. судову повістку нижче).

Нагадаємо, у квітні стало відомо, що на відновлення пам’ятки Міністерство регіонального розвитку цього року виділило 10 мільйонів 700 тисяч гривень, ще 500 тис. грн. - обласний бюджет Закарпаття. Реконструкція Невицького замку повинна була розпочатись не раніше червня цього року.

Згодом з'явилась інформація, що прокуратура Закарпатської області подала апеляційну скаргу на рішення Ужгородського міськрайонного суду про передачу «безхазяйної нерухомої речі – Невицького замку» у власність Кам’яницької сільради Ужгородського району.

Як ідеться в скарзі, дане рішення є незаконним і підлягає скасуванню в зв’язку з порушенням норм процесуального права та неправильним застосуванням норм матеріального права, що призвело до неправильного вирішення спору.

– Кам’яницька сільрада проігнорувала численні прохання повернути Невицький замок на баланс області, – коментує апеляційну скаргу Геннадій Москаль. – У результаті під загрозою зриву опинився проект реставрації замку вартістю 11,2 мільйони гривень. На Закарпатті всі говорять про Невицький замок, як про одну з найкращих туристичних візитівок області, однак, щоб привести цей історичний об’єкт до ладу, нам доводиться судитися й скасовувати рішення про «безхазяйну нерухому річ».

Доля Невицького замку вирішиться 18 липня в апеляційному суді (ФОТО, ВІДЕО), фото-1

Туристи найбільше стурбовані станом Невицького замку та просять врятувати архітектурну пам'ятку. Як пише Олівія Жіго в одній із груп соцмережі:

"Поки всі активно рятують архітектуру Ужгорода для ЮНЕСКО, врятуйте для мене Невицький замок, будь ласка. Неймовірно страшно дивитись на пошатування та слухати цей скрипучий звук". 

#Невицький #замок #суд #баланс #області
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
Dukat
21:24, 14 липня
6
live comments feed...