• Головна
  • На "Лужанці" розібрали "Шкоду" і знайшли 400 пачок цигарок (ФОТО)
17:05, 28 червня 2018 р.

На "Лужанці" розібрали "Шкоду" і знайшли 400 пачок цигарок (ФОТО)

Сьогодні, на митному посту «Лужанка» Закарпатської митниці ДФС припинено спробу незаконного вивезення з України тютюнових виробів. Перемісти цигарки через митний кордон намагався наш співвітчизник.

Українець на митний пост заїхав легковим автомобілем «Skoda Fabia» із угорською реєстрацією та прямував в Угорщину в приватних справах повідомляє ДФС у Закарпатській області.

На підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, транспортний засіб працівники митниці направили для проведення митного огляду.

Відтак у спеціально виготовленому сховищі (тайнику), а саме в кузові автомобіля та в порогах під пластиковим захистом, працівники митниці виявили приховані від митного контролю цигарки.

На "Лужанці" розібрали "Шкоду" і знайшли 400 пачок цигарок (ФОТО), фото-1

Зокрема, співвітчизник хотів перемістити через митний кордон 400 пачок цигарок «LM Loft Blue», вітчизняного виробництва з акцизними марками України загальною вартістю 11800 грн.

На "Лужанці" розібрали "Шкоду" і знайшли 400 пачок цигарок (ФОТО), фото-2

Таким чином, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України тютюнових виробів з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням способів, що ускладнюють виявлення таких товарів.

На "Лужанці" розібрали "Шкоду" і знайшли 400 пачок цигарок (ФОТО), фото-3

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ч.1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, цигарки та транспортний засіб, вилучено.

Читайте також: На українсько-румунському кордоні контрабандистів зупиняли пострілами: знайдено 13 000 пачок цигарок (ФОТО).

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...