• Головна
  • У Мукачівському психоневрологічному інтернаті дівчину нетрадиційної сексуальної орієнтації тримали у клітці (ФОТО)
Шок!
13:45, 26 червня 2018 р.

У Мукачівському психоневрологічному інтернаті дівчину нетрадиційної сексуальної орієнтації тримали у клітці (ФОТО)

Шок!

Сьогодні, 26 червня, у Міжнародний день на підтримку жертв катувань регіональний координатор Уповноваженого ВРУ з прав людини у Закарпатській області Олег Григор’єв оприлюднив шокуючі фотографії з Мукачівського психоневрологічного інтернату, зроблені 5 років тому.

"Ці фото були зроблені у 2013 році під час першого на Закарпатті моніторингового візиту до Мукачівського психоневрологічного інтернату. Під час візиту у підвалі була знайдена саморобна клітка, в яку за вказівкою директора інтернату була поміщена дівчина - вихованка цього закладу. За словами директора, дівчину було відправлено у змонтовані грати, тому що вона ..."лесбіянка" і порушує спокій інших.

У Мукачівському психоневрологічному інтернаті дівчину нетрадиційної сексуальної орієнтації тримали у клітці (ФОТО), фото-1

На фото добре видно в яких умовах трималась дівчина, чи мала доступ до води, туалету, до хоч якоїсь приватності. В той же день клітку демонтували, а директор ще довго ображався, чому не оцінили його методи "виховання" та боротьбу з нетрадиційними цінностями", - зазначає правозахисник, зауважуючи, щона сьогодні найдієвішим механізмом, який бореться з таким ганебним явищем, як катування, є Національний превентивний механізм, який створений при Уповноваженому ВРУ з прав людини і який передбачає регулярні та незалежні моніторингові візити без попереджень у місця несвободи. І дуже важливо, що вже 5 років НПМ привертає увагу до цієї болючої проблеми та проводить превентивну роботу.

У Мукачівському психоневрологічному інтернаті дівчину нетрадиційної сексуальної орієнтації тримали у клітці (ФОТО), фото-2

Читайте також: у Мукачеві опікун залишив паралізовану жінку у нелюдських умовах: фото

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...