• Головна
  • "Металевий дріт затягували доти, доки не настала смерть": на Закарпатті нелюд убив батька, щоб успадкувати хату (ФОТО 18+)
Шок!
19:55, 22 червня 2018 р.

"Металевий дріт затягували доти, доки не настала смерть": на Закарпатті нелюд убив батька, щоб успадкувати хату (ФОТО 18+)

Шок!

Закінчилось досудове розслідування вбивства мешканця Хуста. Обвинувачення пред’явлено його рідному сину за ст.115 ч.1 "умисне вбивство".

Про це у Фейсбук повідомляє журналіст Роман Келемен.

"Його задушили металевим дротом, накинувши його зі спини вбитого і затягували доти, доки не настала смерть. Кримінальне провадження направлено до суду", - зазначає пан Келемен, додаючи, що версії обвинуваченого про самооборону повністю спростовані слідством.

"Металевий дріт затягували доти, доки не настала смерть": на Закарпатті нелюд убив батька, щоб успадкувати хату (ФОТО 18+), фото-1

"Причиною вбивства стало банальне сімейне розлучення та поділ майна, де обвинувачений та його родичі вимагали від вбитого подарувати ½ будинку дітям. Постійні сімейні сварки привели, що хтось спланував вбивство і заховати тіло так, щоб ніхто не знайшов вбитого, а ½ частину будинку вбитого батька успадкувати дітьми, а хату потім продати.

Ось так, хтось би купив задешево будинок з трупом в колодязі.", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: На Закарпатті дружина з сином вбили чоловіка, а потім забетонували його в колодязі: фото.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...