• Головна
  • В Ужгороді на маршрут №20 планують поставити 104-місний автобус "Електрон"
Транспорт
14:45, 18 червня 2018 р.

В Ужгороді на маршрут №20 планують поставити 104-місний автобус "Електрон"

Транспорт

На сайті ужгородської мерії опубліковано проект рішення виконкому "Про забезпечення організації пасажирських перевезень на окремих міських автобусних маршрутах загального користування".

Згідно з документом, в умови конкурсу  з перевезення пасажирів в Ужгороді будуть внесені зміни, а саме:

- Перевізник забезпечує на об’єкті конкурсу, який включає міський автобусний маршрут, роботу транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості до 35 % загальної кількості автобусів.

- Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування інвалідами з вадами зору, слуху та з ураженнями опорнорухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок.

- До заяви на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування додаються відомості про автобуси, які будуть використовуватися на маршруті, разом з копіями сертифікатів відповідності та екологічності.

Таким чином, саме ці критерії відбору нових перевізників в Ужгороді застосують до претендентів на обслуговування маршрутів №№18, 19, 20, 156, 158, 4 і 26.

Нагадаємо, через розірвання договору з міськрадою з 15 червня "маршрутки" №№ 4 і 20 припинили перевезення пасажирів.

Як розповів 0312.ua,керівник транспортного відділу ужгородської мерії Петро Бобик, з перевізниками, які не дотримаються нових умов договору, контракт буде підписано тільки на рік:

"Внесення змін до умов конкурсу з перевезення пасажирів в Ужгороді спричинено змінами у законодавстві України, які набули чинності у 2018 році. Що стосується популярного маршруту №20, то його обслуговуватиме КП "Ужгородський муніципальний транспорт" з відповідно новими автобусами "Електрон", - зазначив пан Бобик.

Зауважимо, нові умови перевезення пасажирів в Ужгороді не стосуватимуться інших маршрутів, як от №8, 14 чи 10, з перевізниками яких місто уклало договір до 2020 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...