• Головна
  • На кордоні Закарпаття затримали позашляховик "Мерседес" на чеських номерах, украдений у Болгарії (ФОТО)
19:40, 17 червня 2018 р.

На кордоні Закарпаття затримали позашляховик "Мерседес" на чеських номерах, украдений у Болгарії (ФОТО)

Учора вдень у пункті пропуску «Малий Березний» прикордонники виявили транспортний засіб, що перебуває у міжнародному розшуку як викрадений.

Під час перевірки документів на легковий автомобіль «Mercedes» чеської реєстрації було зафіксовано спрацювання бази даних «Інтерпол».

Нещодавно придбаним за кордоном легковиком повертався в Україну наш співвітчизник, інформує ЗРУ ДПСУ.

На кордоні Закарпаття затримали позашляховик "Мерседес" на чеських номерах, украдений у Болгарії (ФОТО), фото-1

По даному фактом охоронці кордону проінформували представників Укрбюро Інтерполу та Національної Поліції.

На запит прикордонників, у Робочому апараті Укрбюро Інтерполу відповіли, що транспортний засіб перебуває в обліках як викрадений у 2009 році на території Болгарії.

На кордоні Закарпаття затримали позашляховик "Мерседес" на чеських номерах, украдений у Болгарії (ФОТО), фото-2

Відтак, автомобіль 2007 року випуску та документи на нього передано співробітникам Національної Поліції.

Як інформував 0312.ua, на КПП "Ужгород" у жінки вилучили "Мерседес", украдений в Бельгії 2 роки тому: фото.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...