• Головна
  • Відкритий чемпіонат світу з шидокан-карате в Ужгороді - Микола Братасюк та Анатолій Ігнатьо стали найкращими (ФОТО, ВІДЕО)
Знай наших!
15:10, 10 червня 2018 р.

Знай наших!

В обласному центрі Закарпаття пройшов відкритий чемпіонат світу з шидокан-карате.

Про це повідомляє ужгородська міська рада.

На престижні змагання 9 червня з'їхалися 270 каратистів (200 дітей та 70 дорослих) із 16 країн світу: Японії, США, Австралії, Кувейту, Чилі, Монголії, Греції, Чехії, Словаччини, Німеччини, Угорщини, Франції, Бельгії, Вірменії, Грузії та, звісно, України. Турнір проходить у спортивному комплексі «Юність».

У перерві між боями відбулося офіційне відкриття змагань, у якому взяв участь і міський голова Богдан Андріїв. Богдан Євстафійович привітав усіх учасників світового чемпіонату, подякував гостям з-за океану, які подолали десятки тисяч кілометрів, щоб приїхати до Ужгорода, батькам, тренерам, побажав успіхів та перемог спортсменам.

Богдан Андріїв подякував і меценатам, завдяки яким стало можливим проведення таких грандіозних змагань в Ужгороді, персонально - організаторам чемпіонату - Михайлу та Ірині Годинцям.

Підтримку у проведенні турніру надала й Ужгородська міська рада.

Почесний гість турніру - Канчо Йосідзі Соено, засновник шидокан-карате. Три роки тому, коли чемпіонат світу проходив у Будапешті, Бранч-президент шидокан- карате в Україні, голова Закарпатської обласної федерації шидокан-карате Михайло Годинець запросив Йосідзі Соено до Ужгорода, тоді він провів міжнародний семінар. Саме тоді ж Канчо Йосідзі Соено і прийняв рішення, що чемпіонат світу з шидокан-карате у 2018-ому відбудеться саме в обласному центрі Закарпаття.

Учасники чемпіонату змагалися у таких розділах:

• KNOCKDOWN KARATE (дорослі)
  • SHIDOKAN GLOVES (дорослі)
  • KATA (16 років +)
  • TRIATHLON (дорослі)
  • KNOCKDOWN KARATE (діти, юнаки та юніори).

Микола Братасюк став переможцем у категорії Кnockdown karate, до 75 кг. Як повідомив на своїй сторінці Микола Братасюк:

"Сьогодні вдруге у своєму житті став Чемпіоном світу по Шидокан Карате! 4 бої - 4 важкі перемоги. Дякую за величезну підтримку коханій Ксения Ивашкович, та всім рідним, та залу за підтримку. Осу!"

Також, ужгородець Анатолій Ігнатьо став чемпіоном в кікбоксингу, здолавши непростого суперника із Монголії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію