• Головна
  • ФК "Минай" розгромив на новому стадіоні команду "Вільхівці" - 5:0 (ФОТО)
09:25, 10 червня 2018 р.

ФК "Минай" розгромив на новому стадіоні команду "Вільхівці" - 5:0 (ФОТО)

Наставник минайців зі старту випустив всіх найсильніших: дискваліфікованого Корнутяка в центрі замінив Лобода. Вільхівці цілком логічно вийшли у доволі захисному складі – номінальний захисник Попадинець грав в опорній зоні, а при обороні всі глибоко сідали на своїй половині поля. І це давало результат до певного часу.

Заповнені трибуни стали свідками гострої боротьби у першому таймі, тячівці зуміли утримувати свої ворота на замку тривалий час.

На 39-ій хвилині затяжна атака господарів завершилась ударом Вагіна з 19 метрів і м’яч з рикошетом влітає у сітку – 1:0.

Тиск на ворота гостей не спадав ні на мить.

На старті другого тайму з реалізацією у минайців було вже краще. На 50-ій хвилині Кополовець подав справа, а Пиняшко у стрибку замикає – 2:0.

За дві хвилини Кополовець знову робить подачу у карний майданчик, Гегедош з 12 метрів розстрілює ворота та Гринишин парирує складний удар. На 54-ій хвилині Вагін віддає на Кополовця, який виходить зліва до воріт, але пробити голкіпера йому не вдалось та м’яч відскочив до Лободи і той додає у ворота – 3:0.

На 56-ій хвилині Микуляк запустив Бецу правим флангом, той навішує і Гегедош сходу знову пробиває Гринишина – 4:0.

На 89-ій хвилині крапку у грі поклав Образцов голом-красенем. Після швидко розіграного стандарту Пиняшко наносить удар впритул, Гринишин відбиває та Образцов ударом через себе все ж забиває п’ятий – 5:0.

Яскрава перемога Минаю у Кубку за переповнених трибун нового стадіону. По завершенні матчу учасники фіналу отримали нагороди з рук депутатів ВР Роберта Горвата, Михайла Ланя, Валерія Лунченка, віцепрезидента ФФУ Вадима Костюченка, голови ФФЗ Івана Дурана, його заступників Ігоря Щербея та Станіслава Сухана, губернатора Закарпаття Генадія Москаля та відомого футболіста Ігоря Бєланова. Кращим гравцем у складі Вільхівців було визнано Володимира Товта, а в складі переможців – Ігора Вагіна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію