• Головна
  • Активісти передали керівникам Закарпатття звернення про ремонт дороги Виноградів-Теково-Неветленфолу (ФОТО)
11:20, 6 червня 2018 р.

Активісти передали керівникам Закарпатття звернення про ремонт дороги Виноградів-Теково-Неветленфолу (ФОТО)

Ініціативна група мешканців Виноградівщини на чолі з активістами Євгеном Ухачем та Олегом Оросом передали головам Закарпатської ОДА та облради звернення з вимогою невідкладного ремонту дороги Виноградів-Теково- Неветленфолу.

«Ми, жителі сіл Теково, Сасово, Гудя, Веряца, Горбки, Черна, Новоселиця, Хижа, Чорнотисів, Холмовець та селища Королево Виноградівського району Закарпатської області, звертаємось до керівництва області з вимогою провести переговори з Урядом України та віднайти спільно кошти на відновлення автомобільних доріг, що з'єднують затисянські села із районним центром та материковою частиною Закарпаття», - йдеться у зверненні, підписаному майже сотнею мешканців Виноградівщини.

За словами голови Виноградівського осередку УКРОПу Євгена Ухача, більшість доріг між селами району фактично зруйновані, місцями уже відсутній асфальт та наявні 80-сантиметрові ями.

Активісти передали керівникам Закарпатття звернення про ремонт дороги Виноградів-Теково-Неветленфолу (ФОТО), фото-1

«Спроби владнати ситуацію на місцевому рівні не дають жодного результату. Люди – у відчаї і змушені перекривати дороги. Ми не бачимо іншого шляху, аніж той, аби Закарпатська обласна рада та Закарпатська ОДА провели перемовини з Урядом України та досягли згоди про спільне фінансування відновлення наших доріг», - зазначає Євген Ухач.

Активісти передали керівникам Закарпатття звернення про ремонт дороги Виноградів-Теково-Неветленфолу (ФОТО), фото-2

Нагадаємо, кілька днів тому з вимогою невідкладного ремонту дороги Виноградів-Неветленфолу близько 200 мешканців Закарпаття заблокували транспортну розв’язку Дякове-Виноградів-Теково, внаслідок чого населені пункти Королево, Веряця, Горбки, Новоселиця, Хижа, Черна залишилися без автомобільного сполучення.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...