• Головна
  • На Закарпаття знову їде Марина Порошенко: зустрінеться з дружиною президента Угорщини
10:25, 6 червня 2018 р.

На Закарпаття знову їде Марина Порошенко: зустрінеться з дружиною президента Угорщини

4 червня – у День національної єдності з Будапешта стартував 500-кілометровий благодійний забіг, мате якого є подвійною: привернути увагу до важливості здавання крові, одночасно зібрати допомогу для новоствореного Центру медико-соціальної реабілітації ім. Святого Михайла у селі Ратівці, на Ужгородщині.

Акція проходить під Головним патронатом д-р Герцег Аніти, Дружини Президента Угорщини, до котрої для зустрічі на фініші учасників забігу приєднається пані Марина Порошенко, Дружина Президента України, інформує "ГК".

8 червня забіг прибуває на угорсько-український кордон у м. Загонь, після перетину кордону долає останні 30 км дистанції до ратівецького дитячого будинку ім. Святого Михайла. На території цього католицького дитячого будинку сімейного типу нещодавно збудовано Центр медико-соціальної реабілітації ім. Святого Михайла, в якому розвиватимуть закарпатських дітей-сиріт.

До акції долучилися лікарі двох лікарень м. Будапешта, а саме: Лікарні ім. Святого Франциска та Дитячої лікарні Бетесда. Команди лікарів цих лікарень на наступний день після фінішування забігу у перший робочий день Центру проведуть реабілітаційне та кардіологічне обстеження дітей.

Як інформував 0312.ua, 14 лютого Марина Порошенко в Ужгороді відкрила інклюзивний центр для дітей та відвідала у ЗОШ №20 (ФОТОРЕПОРТАЖ).

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...