• Головна
  • «Тут буде хрест Московського патріархату»: між Ужгородом і Перечином зруйнували урочище «Тепла ямка» (ФОТО)
Резонанс
11:30, 5 червня 2018 р.

«Тут буде хрест Московського патріархату»: між Ужгородом і Перечином зруйнували урочище «Тепла ямка» (ФОТО)

Резонанс

Надзвичайна подія сталася 1 червня перед в'їздом до Перечина з боку Ужгорода. В урочищі «Тепла ямка» - галявині, де завжди у гарну погоду відпочивали люди і залюбки фотографувалися молодята, зрізано великі та здорові дерева, а землю розрівняно спецтехнікою.

Як повідомив у Фейсбук мер Перечина Іван Погоріляк, в урочищі «Тепла ямка» попрацювали представники релігійної конфесії Московського патріархату.

«Люди, які керували роботами, сказали що там буде встановлено хрест, і вони це роблять для Бога. Окрім цього, вони повідомили, що отримали на ці роботи дозвіл від Ужгородського держлісгоспу», - зазначив Погоріляк.

«Тут буде хрест Московського патріархату»: між Ужгородом і Перечином зруйнували урочище «Тепла ямка» (ФОТО), фото-1

Як відомо, «Тепла Яма» — лісове урочище, ботанічна пам'ятка природи загальнодержавного значення в Україні. Об'єкт природно-заповідного фонду Закарпатської області.

«Тут буде хрест Московського патріархату»: між Ужгородом і Перечином зруйнували урочище «Тепла ямка» (ФОТО), фото-2

«Тут було розташоване місце відпочинку – галявина з джерелом питної гірської води, - розповідає активіст з Перечина Роман Зайдел. – Лісники власними силами поставили дерев’яні столи та лавиці для всіх бажаючих помилуватися гірською красою та подихати лісовим повітрям. Молоді подружжя, повертаючись з Ужгорода разом зі своїми гостями постійно зупинялися для відпочинку, перекусу та фото на тлі великого лісу».

«Тут буде хрест Московського патріархату»: між Ужгородом і Перечином зруйнували урочище «Тепла ямка» (ФОТО), фото-3

Як повідомили Сайту міста Ужгорода в ГУ НП у Закарпатській області, жодних звернень стосовно вирубки в урочищі «Тепла ямка», у поліцію не надходили.

0312.ua слідкуватиме за розвитком цієї резонансної події.

2,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...