• Головна
  • На Закарпатті прокуратура змусила підприємця відшкодувати 800 000 гривень ПДВ та 600 000 гривень пені
14:40, 1 червня 2018 р.

На Закарпатті прокуратура змусила підприємця відшкодувати 800 000 гривень ПДВ та 600 000 гривень пені

За процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області, завдяки злагодженим діям співробітників податкової міліції ГУ ДФС у Закарпатській області фізична особа-підприємець, яка ухилилась від сплати податку на додану вартість та інших платежів, відшкодувала бюджету більше 800 тис грн завданих збитків, а також більше 600 тис грн фінансових санкцій на пені.

В рамках розслідування кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків (ч.1 ст. 212 КК України), встановлено, що фізична особа-підприємець, яка займається діяльністю у сфері оптової торгівлі товарами господарського призначення ухилилася від сплати податків у значних розмірах.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Зокрема, у період січня 2015 р. – грудня 2017 р. підприємець умисно ухилився від сплати податків на суму більше 800 тис грн, не відображаючи в повному обсязі по бухгалтерському та податковому обліках суми фактично отриманих готівкових коштів від реалізації товарів на території України.

Відтак, завдяки злагодженим та скоординованим заходам податкової міліції, до бюджету відшкодовано більше 800 тис грн завданих збитків, а також більше 600 тис грн фінансових санкцій на пені. У зв’язку з цим, на підставі ч.4 ст.212 КК України, до суду надіслано клопотання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Читайте також: на Закарпатті масово закриваються приватні підприємці: в ОДА бояться, що це вдарить по місцевим бюджетам.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...