• Головна
  • В ужгородській маршрутці № 26 можна порізати ноги через оголене кріплення від сидіння (ФОТО)
09:45, 1 червня 2018 р.

В ужгородській маршрутці № 26 можна порізати ноги через оголене кріплення від сидіння (ФОТО)

Як повідомила у соцмережі Діана Зомбор, в маршрутці № 26, яка представляє з себе повний хлам, зняті сидіння, а кріплення залишили. Кожного ранку маршрутка набивається наповну, а водія не хвилює, що це заважає пасажирам, які можуть перетнутись через кріплення. Далі пряма мова:

"Зранку їхала на 26 маршруті (номерний знак АО 0009 АА) на роботу те, що я побачила мене дуже розсердило. Мало того, що ця маршрутка вже повний хлам, який давно треба списати, задні двері не відкриваються та й ще зняли сидіння, а кріплення залишили стирчати. Маршрутка зранку завжди набита битком, але водія не хвилює, що хтось може поранитися і захворіти на правець.

Перевізників тільки цікавить їхній дохід, і вони кожні півроку ціну на проїзд піднімають, а про справність маршруток не дбають, їм все рівно (про комфортний проїзд я вже не говорю).

Пане Бобик Петро Іванович!!! Звертаюся до Вас особисто, коли вже ви та ваші підлеглі почнуть працювати і здійснювати контроль за якістю перевезень у громадському транспорті!? Може вже настав час відпрацьовувати гроші платників.

Шановний мер, Богдан Андріїв, можливо настав час звернути увагу на ужгородців, а не відстоювати інтереси тільки перевізників, які плювати хотіли на пасажирів, а лиш дають пусті обіцянки, щодо покращення перевезень."

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...