
19:45, 26 квітня 2018 р.
Ужгородців захопила сезонна алергія: як з нею боротися (ВІДЕО)
Разом з весною щороку приходить сезонна алергія: постійний нежить, сльозіння очей, головний біль, слабкість. Науковим терміном "поліноз". Загострюється у період масового цвітіння. Існує алергія на пилок та пух, кажуть фахівці.
"Це рослини, які викликають поліноз. Насамперед, ті рослини, які вітрозапильні. Горіх, верба, деякі видів кленів. Є такі, що викликають, що викликають алергію на пух. Тополя, верба", - Олег Колесник, доцент кафедри ботаніки УжНУ.
Читайте також, як до літа привести себе у форму завдяки збалансованому харчуванню
Ті, хто особливо чутливий до пилку починають хворіти. Часто трапляється так, що в певний період життя в людини та чи інша рослина не викликає алергію, а згодом така стійкість зникає. Алергологи кажуть - причинами змін можуть стати перенавантаження медикаментами, вакциною та самолікування навіть інших захворювань.
Як боротись із сезонною алергією і як виявити алерген, детальніше дивіться в сюжеті 21 каналу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...