• Головна
 • В Ужгороді 27 квітня пройде зустріч-презентація міжнародних іспитів Cambridge English (АНОНС)
17:20, 24 квітня 2018 р.

В Ужгороді 27 квітня пройде зустріч-презентація міжнародних іспитів Cambridge English (АНОНС)

27 квітня в Ужгороді лінгвістичний центр "LIK" організовує зустріч-презентацію Кембриджських іспитів, на якій усі охочі зможуть дізнатись умови отримання міжнародних сертифікатів.

Кембриджські іспити – це низка тестів Cambridge English:

 • English Test (KET)

Це початковий тест із серії Кембриджських екзаменів, який перевіряє здатність спілкуватися англійською мовою в повсякденних ситуаціях на елементарному рівні (А2). Це означає, що ви здатні використовувати англійську мову в повсякденному житті, наприклад, подорожуючи.

 • Preliminary English Test (PET)

Іспит PET Cambridge English Preliminary – це другий тест із серії Кембриджських іспитів, який перевіряє володіння письмовою та усною англійською мовою на середньому рівні (B1).

 • First (FCE) - відповідає рівню В2, може бути також реко мендований для старшокласників середніх навчальних закладів відповідно до листа МОН України (№94 від 08.02.2016) і зараховується як 12 балів з англійської мови (Державна Підсумкова Атестація).
 • Advanced (CAE) – є всесвітньо визнаним екзаменом, сертифікат якого приймають ведучі вищі навчальні заклади та компанії всього світу. Навчальні заклади Австралії, Великобританії та Канади приймають сертифікат САЕ на рівні з TOEFL и IELTS при зарахуванні іноземних студентів на навчання.
 • TKT (Teaching Knowledge Test)

Іспит перевіряє знання методики викладання англійської мови в теорії. Підтверджує знання сучасної методики викладання, інструментів роботи з аудиторією, володіння спеціальною термінологією і вміння користуватися навчальними ресурсами. Успішний результат означає збільшення можливостей для пошуку роботи в Україні та за кордоном.

ЩО ДАЄ СЕРТИФІКАТ ТКТ:

 • право викладати англійську мову за кордоном;
 • стимул для підвищення педагогічної та методичної кваліфікації;
 • зручний інструмент для педагогічних тренінгів;
 • відмінний аргумент на вашу користь при атестації, участі в конкурсах та грантах;
 • відповідно до роз’яснень Міносвіти України «Вчителям загальноосвітніх навчальних закладів, які отримали у міжкурсовий період міжнародний сертифікат TKT – англійська мова є підставою для зарахування годин фахової підготовки під час проходження планових курсів в інституті післядипломної педагогічної освіти».

Нагадуємо, успішне складання міжнародних тестів часто є обов'язковою умовою при вступі до навчального закладу за кордоном, отриманні роботи в іноземній компанії або при переїзді в іншу країну.

В Ужгороді 27 квітня пройде зустріч-презентація міжнародних іспитів Cambridge English (АНОНС), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кембріджські #іспити #лік
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...