• Головна
  • 14-річного вбивцю з Тячівщини відпустили на Великдень додому: він перебуватиме під домашнім арештом
19:15, 7 квітня 2018 р.

14-річного вбивцю з Тячівщини відпустили на Великдень додому: він перебуватиме під домашнім арештом

Цього тижня 14-річному хлопцеві з Тячівщини, котрий підозрюється в умисному вбивстві односельчанина, змінено запобіжний захід на більш м’який – цілодобовий домашній арешт з покладенням заборони покидати місце проживання.

Попередньо, слідчим суддею було обрано підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на один місяць.

В ході розгляду судом клопотання про продовження строків тримання під вартою, правоохоронцями не доведено обставин, що виправдовують подальше утримання підозрюваного за гратами, повідомляє прес-служба Ужгородського міськрайонного суду.

Тож, враховуючи вік неповнолітнього та керуючись вимогами Конвенції про права дитини, слідчим суддею постановлено ухвалу щодо зміни запобіжного заходу14-річному мешканцю Тячівщини на більш м’який.

Принагідно повідомляємо, що строк дії запобіжних заходів, в обох випадках, становить 60 днів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вбився #тячів #школяр
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...