• Головна
  • Місто нашої мрії: коли будуть оголошені проекти-переможці програми "Громадський проект"
13:30, 2 квітня 2018 р.

Місто нашої мрії: коли будуть оголошені проекти-переможці програми "Громадський проект"

Голосування за подані проекти у "Громадський проект" завершилось і через тиждень буде оголошено переможців, чиї проекти отримають право на втілення.

Як повідомляв 0312.ua, було затверджено 61 проект.

Сайт міста Ужгород відібрав 13 проектів, які у голосуванні промайнули відмітку у 1000 голосів.

Побудова сучасного футбольного поля на території УЗОШ № 20 – ліцею «Лідер»

Чудова велика територія навчального закладу УЗОШ № 20 - ліцею "Лідер", дає змогу створити якісну інфраструктуру для учнів та мешканців мікрорайону "Мала Прага". БЮДЖЕТ 500 000 ГРН. КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ: 2 049.

Облаштування класу для предмета захисту вітчизни на базі УЗОШ № 20 - ліцею "Лідер"

Даним проектом передбачається проведення поточного ремонту підвального приміщення школи, для облаштування в ньому гурткової роботи предмета захисту вітчизни центру допризовної підготовки на базі УЗОШ № 20 - ліцею "Лідер". БЮДЖЕТ 300 000 ГРН. КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ: 1 926.

Дитячий ігровий майданчик

Встановлення ігрових та спортивних комплексів фірми Kinderland та ІnterAtletika для дозвілля дітей різного віку, занять фізичною культурою. Реалізація проекту полягає в створенні умов для фізичного розвитку дітей, формування інтересу до руховоі активності. БЮДЖЕТ 500 000 ГРН. КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ: 1 767.

Штучне покриття мультиспортивного майданчика

Встановлення штучного покриття (прорезинене) на спортивному майданчику для безпечного зайняття спортом (футбол, баскетбол, волейбол,...) для дітей і дорослих, та облаштувати вуличним освітленням даний майданчик. Реалізація проекту полягає в створенні безпечних умов для фізичного розвитку дітей та дорослих. БЮДЖЕТ 500 000 ГРН. КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ: 1 761.

Безпечний та комфортний квартал

Мета: Облаштування та озеленення внутрішньо квартальної території по вул.Лермонтова 1, 5А, 7А, 9А і встановлення відеоспостереження, що забезпечить жителів району комфортом та безпекою. БЮДЖЕТ 500 000 ГРН. КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ: 1 757.

Організація прибудинкової території для потреб великої громади

Проект створений для задоволення потреби у відпочинку для маленьких діточок з батьками, підлітків, спортсменів, пенсіонерів, та творчих особистостей громади мешканців будинку по вулиці Минайська, 67. Наша мета – дитяча зона, зона зі спортивними тренажерами для підлітків та спортсменів, футбольне поле, зона для людей старшого покоління та сцена для виступів, конкурсів, театральних постанов тощо. БЮДЖЕТ 450 000 ГРН. КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ: 1 729.

Облаштування внутрішньо квартальної території по вул.Оноківській 20

Облаштування внутрішньо квартального тротуару по вул. Оноківській 20 та при вході у двір (де тротуар взагалі відсутній), ямковий ремонт в’їзду у двір та внутрішньо квартальної дороги, що приведе до зменшення вуличного травматизму та безпеки руху як пішоходів так і автомобілей. БЮДЖЕТ 484 000 ГРН. КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ: 1 538.

Облаштування ігрового майданчику "Дитяча мрія" на вул. Бабяка,1

Даний проект реалізовує мрії багатьої дітей грати на сучасному багатофункціональному майданчику.Розвиватися і відчувати себе потрібною і щасливою дитиною.Майданчик планується облаштувати з різними елементами для гри та спорту, для дітей різного віку та монтаж огорожі для забезпечення безпеки дітей і спокою батьків.Цей майданчик дасть шанс нашим діткам на краще майбутнє. БЮДЖЕТ 236 000 ГРН. КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ: 1 323.

Молодіжний центр "Пластова домівка"

Пласт - це всеукраїнська скаутська організація України, яка вже понад сто років виховує гідну, активну й відповідальну молодь. Проект облаштування молодіжного пластового центру дасть змогу охопити більшу кількість молоді, а також допоможе Пласту здобути сталість організаційного розвитку. Центр діятиме як соціальне підприємство і буде відкритим для різних ініціатив та ГО, які працюють з молоддю. БЮДЖЕТ 270 990 ГРН. КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ: 1 323.

Облаштування ігрових майданчиків на території ДНЗ №36

Мета: встановити ігрові та спортивні комплекси для груп "Малинка" та "Курчатко" для дозвілля дітей, занять фізичною культурою та впровадження здорового способу життя. Реалізація проекту полягає в створенні умов для фізичного розвитку дітей дошкільного віку, правильній організації фізичного виховання у дошкільному навчальному закладі, формуванні у дітей інтересу до рухової активності. БЮДЖЕТ 152 688 ГРН. КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ: 1 254.

Облаштування дитячого майданчика по вул.Достоєвського,2

Облаштування дитячого майданчика по вул.Достоєвського,2 для підтримки рухової активності дітей та підвищення фізичної форми. БЮДЖЕТ 299 000 ГРН. КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ: 1 271.

Облаштування дитячого майданчику по вул.А.Корольова 5, 7

Основна мета проекту :зменшення ймовірності створення загрози здооров'ю дітей які граються на майданчику. На подвір'ї валяються великі бетонні плити з яких стирчить арматура, в наявності непрацюючі гойдалки, одна стара лавиця та пісочниця в незадовільному стані. БЮДЖЕТ 120 000 ГРН. КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ: 1 193.

Встановлення сучасної та надійної огорожі по периметру ДНЗ №29 "Дивосвіт" (400 м)

Мета: шляхом заміни огорожі на сучасну підвищити рівень безпеки перебування дітей (260 вихованців) на території закладу, покращити благоустрій двору, усунути ризик травмування елементами старої огорожі, мінімізувати доступ сторонніх осіб і безпритульних тварин. Необхідно демонтувати стару огорожу, встановити бетонний фундамент, нові металеві стовпи, металопрофільні листи, ворота, 2 хвіртки. БЮДЖЕТ 500 000 ГРН. КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ: 1 156.

Благоустрій внутрішньо квартальної території

Облаштування внутрішньо квартальної території по вул.Добролюбова,4,6, шляхом викладення бруківки. БЮДЖЕТ 498 290 ГРН. КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ: 1 129.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#громадський #проект #ужгород #оголошення #переможців
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...