• Головна
  • Олександр Вілкул відповів Вакарчуку і представив свої десять невідкладних заходів для України
політичні новини
10:16, 15 березня 2018 р.

Олександр Вілкул відповів Вакарчуку і представив свої десять невідкладних заходів для України

політичні новини
Олександр Вілкул відповів Вакарчуку і представив свої десять невідкладних заходів для України

Народний депутат України, співголова фракції Опозиційного Блоку в парламенті Олександр В і лкул представив десять кроків, які, на його думку, забезпечать соціальний захист українців, виведуть Україну з кризи, відновлять її суверенітет.

Ці принципи В і лкул озвучив у відеозверненні до читачів на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook у вигляді відповіді на аналогічне звернення до українців співака і політика Святослава Вакарчука, записаного в грудні 2017 року в США.

В і лкул підкреслив, що з повагою відноситься до Вакарчук а як до діяча культури, але не може погодитися з тією політичною стратегією, яку він пропонує країні. "Мене не покидає відчуття, що нам знову намагаються продати стару рибу, тільки під новим соусом. Тому що все, про що говорить сьогодні Святослав, насправді ми вже багато разів чули. П'ятнадцять років назад від пана Ющенка, п'ять років тому від пана Яценюка, і взагалі це рівно той же набір не цілком свіжих ідей, який ми останні роки чуємо від нинішньої влади" , - відзначив представник опозиції.

Опозиціонер розкритикував тезу Вакарчука про те, що не є важливим те, хто очолюватиме Україну, а важливо лише те, якою буде країна, назвавши ці речі "нерозривно взаємозв'язаними". "Люди, яким делегована відповідальність управляти державою, - це ключове питання", - зауважив політик.

Також, опонуючи Вакарчуку, В і лкул заявив, що в українській політиці сьогодні багато людей, які в міють голосно ставити питання, на які самі не знають відповідей .

"Україна за всю свою історію вистраждала право на свою суб'єктність, на свій особливий шлях. І рецепти нашого успіху написані не в американському Ст е нфорд і , де сьогодні, здається, вчиться Вакарчук, а написані кров'ю, написані п О т о м багатьох поколінь наших земляків. Якщо ми знову почнемо будувати країну з "чужого голосу", не спираючись на власний досвід, то знову отримаємо хаос і безперспективність" , - вважає В і лкул.

Центральною тезою звернення екс-віце-прем'єра стало те, що метою державної політики України повинні стати безпека і благополуччя громадянина. "Святослав Вакарчук говорить, що для сучасної європейської країни важлива наявність трьох основ, на яких повинна триматися держава : верховенство права, якісний держапарат і демократія. А я кажу , що є те, що набагато важливіше і цінніше запропонованих трьох основ: в центрі державної політики має бути людина. Громадянин. Його безпека і благополуччя" , - заявив В і лкул.

На думку В і лкула, через те, що політики часто забувають про цей принцип, реформи в Україні перетворилися на економічні і соціальні експерименти над людьми.

Крім того, В і лкул заперечив Вакарчуку, який у своєму зверненні заявив, що відповідальність за ситуацію в країні лежить у тому числі і на рядових українцях. "Перекладання відповідальності за ситуацію в країні на народ останнім часом стає модним, хоча це ніщо інше як спроба можновладців уникнути відповідальності за свої помилки і провали", - заявив В і лкул.

Народний депутат підкреслив, що сьогоднішня опозиція готова в зяти на себе відповідальність за ситуацію в Україні. "Я, Олександр В і лкул, сьогодні знаходжуся в опозиції. У опозиції до війни, до хаосу, в опозиції до безвладдя і до мародерства. Зрозуміло , що опозиція працює для того, щоб перемогти на виборах і реалізувати свою програму. З повним розумінням невідкладних рятівних заходів і готовністю в зяти на себе відповідальність. Тому мене відверто дивує, коли Вакарчук заявляє, що не хоче йти у владу. Не хочеш - не йди. Пор ади стороннього - це інший жанр" , - заявив він.

Так ож В і лкул презентував свої 10 невідкладних кроків, серед яких пояснив, як, на його думку, можливо завершити війну і досягти миру , побороти корупцію, відновити національну єдність і керованість ситуацією в державі, усунути вплив радикальних політичних сил, деполітизувати силові структури і добитися прагматичного підходу в зовнішній політиці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...