• Головна
  • Ужгородська мовна школа LT SCHOOL отримала міжнародну відзнаку за якісну роботу у сфері освітніх послуг (ФОТО)
Успіх
18:30, 26 березня 2018 р.

Ужгородська мовна школа LT SCHOOL отримала міжнародну відзнаку за якісну роботу у сфері освітніх послуг (ФОТО)

Успіх

Кожні зусилля мають свою винагороду, кожне досягнення має свого поціновувача!

Настав той момент, коли школа іноземних мов "LT SCHOOL" може з гордістю представити всім Вам відзнаку, для здобуття якої ми плідно працювали протягом останнього року!

Хочемо подякувати всім тим, хто доклав своїх зусиль до того, щоб ця мрія стала реальністю. Це ще раз показує, що незалежно від того де Ви знаходитесь, якісна робота та любов до своєї справи приносять результат, який оцінюють найвищими відзнаками.

Відзнака

У березні 2018 року школа іноземних мов "LT SCHOOL", виконавши всі вимоги відповідати європейському рівню освіти, отримала таку довгоочікувану відзнаку за свою роботу та відмінну якість надання освітніх послуг у сфері викладання іноземних мов - ми стали однією з двох шкіл в Україні акредитованих Міжнародною асоціацією контролю якості надання освітніх послуг у сфері викладання іноземних мов - QE Schools з головним офісом у Лондоні, Англія.

LT SCHOOL - єдина школа іноземних мов на Західній Україні перевірена за системою QE Schools, яка стала QE Associate School. Ця відзнака відкриває величезні перспективи для розвитку школи, розвитку нашої команди, а для Вас, шановні ужгородці, це гарантія якості наших послуг. Перевірку роботи школи постійно буде виконувати спеціальна комісія від QE Schools з контролю якості надання послуг.

LT SCHOOL стала частиною світової мережі акредитованих шкіл в Англії, Італії, Нідерландах та інших країнах світу - вітаємо нас і Вас з цією подією, яка зніме питання кращої школи, оскільки вона уже визначена і вона одна. Дякуємо всім нашим клієнтам, які стали вагомою частиною нашого успіху та запрошуємо всіх тих, хто бажає вивчати іноземні мови, обирати найкраще!

Перший розмовний підручник для вивчення англійської мови за власною розмовною методикою

Ця подія внесла чимало змін та привела нас до ще одного досягнення, яким спішимо поділитися з Вами! 2 роки плідної роботи вилилися у створення першого розмовного підручника для вивчення англійської мови за власною розмовною методикою школи: теми пов'язані з реальним життям, максимально спрощена подача граматики, вкраплення "вуличної мови", подача лексики в розмові та акцент на типові помилки українських студентів. Цей підручник повністю підлаштований під українського студента, на відміну від закордонних підручників, в яких часто тематика чи пояснення матеріалу є важкозрозумілими для наших студентів. Максимально спрощена структура книги, стислий та лаконічний дизайн робить її простою для сприйняття та розуміння, зорієнтована на те, щоб студент міг спілкуватися англійською на базовому рівні в максимально стислі терміни. Це єдиний підручник, який спрямований на розвиток саме розмовних навичок і завдяки своїй структурі та наповненню дозволяє студенту заговорити англійською вже після декількох занять.

Ми пишаємось, що наш підхід отримав визнання в Європі та був відзначений за такою системою як QE.

З великою радістю та гордістю презентуємо Вам наш перший підручник, розроблений та реалізований командою LT SCHOOL. Він є першим з великої серії книг та ресурсів від LT SCHOOL для вивчення іноземних мов. Наступний крок до нашої цілі зроблено! Дякуємо всім хто з нами!

Адреса: м. Ужгород, вул. Корзо, 4

Контактний телефон: 050 687 75 52

Сайт школи: www.ltenglish.com.ua

Посилання акредитації: http://www.quality-english.com/associate-schools/ukraine/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЛТ #скул #LTSCHOOL #акредитація #розмовний #підручник
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...