"Братислава-Ужгород-Київ" стане першим рейсом після відновлення аеропорту в обласному центрі Закарпаття

"Братислава-Ужгород-Київ" стане першим рейсом після відновлення аеропорту в обласному центрі Закарпаття, Мацола Яна

Як інформував 0312.ua, логістична компанія Vedecko-vyskumna, A.C. зі Словаччини зацікавилася у відновленні повноцінної роботи міжнародного аеропорту «Ужгород».

Словаки за свої кошти здійснять незалежну експертизу ужгородського аеропорту, щоб об’єктивно оцінити його технічний стан і балансову вартість, після чого направить листа в обласну раду з проханням надати аеропорт у концесію.

"Якщо проект вдасться реалізувати, то на початковому етапі ми готові запустити щотижня три рейси «Братислава – Ужгород – Київ", – зазначив президент компанії Роберт Спішак.

Про співпрацю зі Словаччиною днями на засіданні постійної депутатської комісії з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської та інвестиційної діяльності закарпатської облради підтвердив голова Закарпатської ОДА Геннадія Москаль.

"Оскільки "Украерорух" не хоче ніякого аудиту, то вбачається за доцільне в рамках партнерства з Євросоюзом піти на співпрацю з аеропортом «Кошіце», Словаччини, що за 90 км від Ужгорода. Їхня диспетчерська бачить наш аеропорт і готова взяти його на обслуговування", - зазначив губернатор та додав, що першим рейсом може бути Братіслава-Ужгород-Київ і назад.

аеропорт ужгород братислава київ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1965 переглядів у квітні
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі