• Головна
  • Шалені ідеалісти: ужгородський Пласт запрошує дітей цікаво проводити дозвілля (ФОТО)
Дозвілля
18:20, 22 березня 2018 р.

Шалені ідеалісти: ужгородський Пласт запрошує дітей цікаво проводити дозвілля (ФОТО)

Дозвілля

Чи знаєте ви, що в Ужгороді діє організація, мета якої сприяти, як і всебічному патріотичному вихованню, так і самовихованню української молоді на засадах християнської моралі — виховувати українську молодь, і на свідомих, відповідальних та повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільнот, і на провідників українського суспільства? Саме такою є "Пласт" - Національна скаутська організація України.

0312.ua звернувся за коментарем з приводу створення та розвитку організації в Ужгороді, до одного з найактивніших учасників організації "Пласт" - Людмили Лівак.

"Ключовим моментом у пластовому виховному методі є співпраця з батьками. Особливо, на початках юнацького пластування, коли дитина знайомиться з організацією, принципами роботи, вперше їде на табір, – підтримка батьків і розуміння ними ідеї пластового виховання є вирішальними для подальшого поступу юнака чи юначки", - розповідає пані Людмила.

"Ми щодня працюємо з дітьми та молоддю – проводимо з ними різноманітні заняття, дослідницькі прогулянки, табори й походи, виховуємо нове покоління ГРОМАДЯН. На відміну від багатьох інших міст України, Пласт в Ужгороді довгий час не мав свого даху даху над головою. Домівкою у пластунів називають фізичний простір, де ми проводимо заняття, зустрічі, навчання і який дає змогу проявляти творчість і відчувати спільну відповідальність за нього. Це некомерційний проект і місце, відкрите для інших освітніх організацій чи ініціатив. (Що особливо цінно – воно знаходиться у спальному районі міста, де наразі немає жодних некомерційних закладів для позашкільної роботи.) Місце, куди зможуть прийти діти, підлітки та молодь, щоби провести час, навчитися чогось нового, навчити інших, знайти друзів і просто відчути себе ВДОМА."

"Понад сотню років для організації "Пласт" метою є виховання порядних, освічених, відповідальних громадян. Нам не все одно, якими будуть ці діти, яким буде майбутнє міста й країни. Ми, знаєте, такі шалені ідеалісти, які вірять у людей і в майбутнє цієї країни; ми – мами й тати, які пройшли навчання і мають досвід роботи з дітьми; ми – громадські активісти, які беруть участь у вирішенні багатьох питань розвитку міста. Нас дуже багато, це десятки та сотні активістів, хто так чи інакше у різний час мав стосунок до станиці Ужгород і хто прагне змінити майбутнє наших дітей та України загалом", - зазначає активістка. 

"Звісно, в нас ще не все ідеально, але ми стараємось, саме для дітей, покращувати умови перебування у приміщенні, яке ми взяли в оренду. Ми раді, що в нас є підтримка як батьків, так і ужгородців. Адже, такий активний відпочинок, який виховує та розвиває, потрібен майже кожній дитині. Мріємо, щоб наша "Пластова Домівка" стала в майбутньому дитячо-молодіжним освітнім центром, в який завітає ще більше дітей. Ми пишаємось, що нам довіряють виховання дітей багато батьків. І ми зробимо все, що в наших силах", - підсумовує пані Людмила.

Для усіх охочих, хто зацікавився розвитком та дозвіллям ужгородських пластунів, запрошуємо на "Пластову Станицю Ужгород". Виховуйте НОВЕ ПОКОЛІННЯ разом з нами!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пласт #пластова #домівка #ужгород #проект42
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...