“Ми просто зібрались і поїхали" або як реалізовують ідею фотомандрівок в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО)

Нещодавно компанія друзів із Ужгорода поділилась у мережі Facebook цікавим фотозвітом до сусідньої Європи.

Ужгородська команда однодумців спільними зусиллями реалізовують ідею фотомандрівок вихідного дня по Європі та Україні з метою відвідування унікальних туристичних локацій.

0312.ua поспілкувався із компанією організаторів фотоподорожей «Phototrips», щоб поцікавитись даною новинкою, яка поєднує у собі туризм і фотографію:

«Ми не туристична фірма і не туроператор. До ідеї фотомандрівок «Phototrips» ставимося, як до хобі, яке приносить нам задоволення в компанії цікавих людей. Ми сміємось, жартуємо, ділимось останніми бутербродами, гуляємо, фотографуємось та просто абстрагуємось від повсякденних турбот хоча б на 1 день», − із запалом розповідає Олена.

У першій колекції фотомандрівок «Phototrips» − поїздка до серця Угорщини - Будапешта та історичного міста Дебрецен.

“Ми просто зібрались і поїхали" або як реалізовують ідею фотомандрівок в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 “Ми просто зібрались і поїхали" або як реалізовують ідею фотомандрівок в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 “Ми просто зібрались і поїхали" або як реалізовують ідею фотомандрівок в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО), фото-3 “Ми просто зібрались і поїхали" або як реалізовують ідею фотомандрівок в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО), фото-4 “Ми просто зібрались і поїхали" або як реалізовують ідею фотомандрівок в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО), фото-5 “Ми просто зібрались і поїхали" або як реалізовують ідею фотомандрівок в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО), фото-6 “Ми просто зібрались і поїхали" або як реалізовують ідею фотомандрівок в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО), фото-7

«Нашу компанію «Phototrips» об’єднує інтерес подорожувати. Для нашого фотографа це можливість побачити нові локації, міста, країни та збагатити своє портфоліо емоційними фото. Хтось підкинув ідею, куди їхати - ми організовуємо, збираємось і їдемо. Так само було з Будапештом, так було і з Дебреценом: ми просто зібрались і поїхали. Так буде і з новими локаціями. Ми гарантуємо комфортне перевезення та якісні професійні знімки!», − розповідає одна із організаторів подорожей Марія.

“Ми просто зібрались і поїхали" або як реалізовують ідею фотомандрівок в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО), фото-8 “Ми просто зібрались і поїхали" або як реалізовують ідею фотомандрівок в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО), фото-9 “Ми просто зібрались і поїхали" або як реалізовують ідею фотомандрівок в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО), фото-10 “Ми просто зібрались і поїхали" або як реалізовують ідею фотомандрівок в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО), фото-11 “Ми просто зібрались і поїхали" або як реалізовують ідею фотомандрівок в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО), фото-12 “Ми просто зібрались і поїхали" або як реалізовують ідею фотомандрівок в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО), фото-13 “Ми просто зібрались і поїхали" або як реалізовують ідею фотомандрівок в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО), фото-14 “Ми просто зібрались і поїхали" або як реалізовують ідею фотомандрівок в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО), фото-15 “Ми просто зібрались і поїхали" або як реалізовують ідею фотомандрівок в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО), фото-16 “Ми просто зібрались і поїхали" або як реалізовують ідею фотомандрівок в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО), фото-17 “Ми просто зібрались і поїхали" або як реалізовують ідею фотомандрівок в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО), фото-18 “Ми просто зібрались і поїхали" або як реалізовують ідею фотомандрівок в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО), фото-19 “Ми просто зібрались і поїхали" або як реалізовують ідею фотомандрівок в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО), фото-20 “Ми просто зібрались і поїхали" або як реалізовують ідею фотомандрівок в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО), фото-21 “Ми просто зібрались і поїхали" або як реалізовують ідею фотомандрівок в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО), фото-22

Фотомандрівка з ідеєю

Родзинкою фотосесій закордоном є також веселі фотобутафорії із закарпатськими діалектами, до створення яких «підійшли» з гумором.

“Ми просто зібрались і поїхали" або як реалізовують ідею фотомандрівок в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО), фото-23

В планах «Phototrips» багато нових цікавих країн як по Європі, так і на Україні.

Олена переконана, що ніщо так не збагачує людину як подорожі: «Ми хочемо, щоб люди знаходили час на цікаве активне дозвілля, сімю, друзів та коханих. Ми пропонуємо нагоду подорожувати разом красивими містами та відпочити від роботи або навчання разом з нами».

Особливістю даних поїздок є те, що під час маршруту та прогулянки учасників подорожі супроводжує професійний фотограф, який у визначених локаціях працює особисто з кожним туристом.

Темами фотосесій можуть бути:

  • Індивідуальна та групова фотосесія;
  • Сімейна;
  • Lovestory;
  • Hen-party;
  • Шопінг.

Якщо Ви досі розмірковуєте чим здивувати свою дівчину або дружину на 8 Березня − запропонуйте фотоподорож до славних міст - Будапешт або Кошице. На Ваш вибір два міста з безліччю цікавих фотолокацій для зйомок!

“Ми просто зібрались і поїхали" або як реалізовують ідею фотомандрівок в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО), фото-24

В продажі «Phototrips» дійсні сертифікати:

  • До м. Будапешта. Дата виїзду:10.03.18.
  • До м. Кошице. Дата виїзду: 11.03.18.

Виїзд групи з м. Ужгород.

Після поїздки кожен турист отримує в подарунок роздруковані фото.

Звертайтесь за деталями подорожі за тел.:

  • +380999065541;
  • +380997871099;
  • +380992619119;

Сторінка фейсбук: https://www.facebook.com/photo.trips.uzhgorod/

Інстаграм: photo_trips_uzh

фотоподорожі мандрівки туризм україна ужгород угорщина дебрецен кошице будапешт поїздки 8березня весна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
711 переглядів у травні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі