• Головна
  • Першими в ужгородську мерію після реконструкції впустили інвалідів: перевіряли, чи їм зручно (ФОТОРЕПОРТАЖ)
20:10, 27 лютого 2018 р.

Першими в ужгородську мерію після реконструкції впустили інвалідів: перевіряли, чи їм зручно (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Моніторинг, наскільки доступні, зручні для людей з інвалідністю вхід до Ужгородської міської ради та перший поверх будівлі після реконструкції, днями провела робоча група із забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Про це повідомляє ужгородська міська рада.

При проведенні обстеження члени робочої групи – заступник міського голови Олександр Білак, працівники міської ради, зокрема управління праці та соціального захисту населення і представники громадських організацій, звертали увагу на дотримання в облаштуванні першого поверху міськради будівельних норм та державних стандартів України.

Першими в ужгородську мерію після реконструкції впустили інвалідів: перевіряли, чи їм зручно (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-1

Почали з огляду пандуса на вході до міськради. Представники громадських організацій Надія Дьолог та Віктор Базько протестували пандус та без перешкод змогли піднятися до входу. Відзначили, що поручні розташовані зручно, на потрібній висоті. Єдине чого не вистачило – гумових стопів на поручнях.

Першими в ужгородську мерію після реконструкції впустили інвалідів: перевіряли, чи їм зручно (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-2

Щодо доступності для осіб з порушенням зору, то виявили деякі недоліки, які рекомендували доопрацювати – встановити на вході звуковий сигнал, попереджувальні знаки (жовта стрічка на вхідних дверях будівлі, а також на верхній та нижній сходинках, тактильна плитка).

Представник громадської організації людей із порушенням зору Андрій Могмут випробував пандус і поросив доповнити його контрастними позначками.

Першими в ужгородську мерію після реконструкції впустили інвалідів: перевіряли, чи їм зручно (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-3

Всередині будівлі відзначили хороше освітлення, зручний в’їзд для людей на візках, але, як і знадвору, не вистачає контрастних знаків на дверях – жовтої стрічки та тактильної плитки, яка би направляла на пандус.

Члени комісії підкреслили, що сходинки в будівлі та поручні, які прилягають до пандуса, також потрібно виділити контрастним кольором. Пандус досить пологий і зручний для візочників, поручні відповідають висоті візка, що є зручним для підтримання руками, але було б добре продовжити поручні для зручності пересування на верхній позиції.

Першими в ужгородську мерію після реконструкції впустили інвалідів: перевіряли, чи їм зручно (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-4

Констатували і те, що відділи, де буде проводитися прийом громадян, облаштовані зручними за висотою столами, до яких людина на візку безперешкодно може під’їхати і розмовляти із працівниками.

Першими в ужгородську мерію після реконструкції впустили інвалідів: перевіряли, чи їм зручно (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-5

Також на першому поверсі Ужгородської міської ради облаштували санвузол спеціально для мам із дітьми та для людей на візках, який повністю відповідає всім нормам, зручний і просторий, є спеціальні поручні.

На вхідних дверях є спеціальна позначка для маломобільних груп населення. Ліфт, який повністю реконструювали, також відповідає нормам, зручний і просторий.

Першими в ужгородську мерію після реконструкції впустили інвалідів: перевіряли, чи їм зручно (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-6

Робоча група рекомендувала міській раді доопрацювати недоліки, які були виявленні під час моніторингу. Після завершення всіх ремонтних робіт проведуть повторне обстеження.

Нагадаємо, ЦНАП повертається на відремонтований 1-й поверх ужгородської мерії (ГРАФІК РОБОТИ).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ужгород #мерія #ремонт #інваліди
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...