Сесія в Ужгороді: зміни до Генплану, тарифи "маршруток" і ще один службовий автомобіль (ФОТО)

На сьогоднішньому засіданні сесії міськради депутати 29 голосами «за» підтримали рішення розпочати процедуру внесення змін до генерального плану Ужгорода. Відтак управління містобудування та архітектури має в установленому порядку виступити замовником розроблення містобудівної документації на місцевому рівні.

Про це інформує ужгородська міська рада.

Також рішення передбачає, що замовник повинен організувати розроблення «Внесення змін до генерального плану міста Ужгород» у порядку, визначеному наказом Мінрегіонбуду від 16.11.2011 № 290 аналізуючи попередньо розроблений проект «Коригування генерального плану м. Ужгорода».

Сесія в Ужгороді: зміни до Генплану, тарифи "маршруток" і ще один службовий автомобіль  (ФОТО), фото-1

У рішенні зазначено, що при розробленні «Внесення змін до генерального плану міста Ужгорода» необхідно: врахувати зміст судових рішень, винесених щодо генерального плану; до кошторису на розробку «Внесення змін до генерального плану міста Ужгород» включити вартість виготовлення картографічної основи на все місто в цілому.

Петиції

Сьогодні розглянули та прийняли на сесії і Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій, адресованих Ужгородській міській раді.

Попереднє рішення з цього питання втратило чинність.

Нове Положення прийнято у зв’язку з необхідністю впорядкувати запроваджені інноваційні механізми участі громадян у вирішенні місцевих проблем, і з метою подання петицій до Ужгородської міської ради через «Єдину систему місцевих електронних петицій".

Тарифи і кадри

Депутати сьогодні доповнили річний план діяльності Ужгородської міської ради та виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, зокрема, щодо тарифів на міські пасажирські перевезення.

Сесія в Ужгороді: зміни до Генплану, тарифи "маршруток" і ще один службовий автомобіль  (ФОТО), фото-2

Подбали і про кадри міськвиконкому, проголосувавши за додаткові 4 одиниці в управління капітального будівництва; 2 у відділ програмного та комп’ютерного забезпечення.

Загальна чисельність апарату міської ради і виконавчих органів ради – 321 працівник.

Новий автомобіль для "муніципалів"

Депутати Ужгородської міської ради сьогодні на сесійному засіданні погодили дозвіл виконавчому комітету на придбання службового автомобіля, вартістю до 500 тисяч гривень для забезпечення виконання функцій відділу муніципальної інспекції з благоустрою. Придбання відбуватиметься відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі".

Сесія в Ужгороді: зміни до Генплану, тарифи "маршруток" і ще один службовий автомобіль  (ФОТО), фото-3

Також сьогодні на сесії ужгородські депутати збільшили розмір статутного капіталу комунальних підприємств:

– КП «Стадіон «Авангард» на суму 839 тис. 570 грн за рахунок грошового внеску Власника (Ужгородської міської ради) та затвердили його розмір у сумі 1 574 615,40 грн;

– КП «Ужгородський муніципальний транспорт» Ужгородської міської ради на суму 27 млн 200 тис. грн за рахунок грошового внеску Власника (Ужгородської міської ради) та затвердили його розмір у сумі 27 млн. 200 тис. грн;

– КП «Парк культури та відпочинку «Під замком» на суму 295 тис. грн за рахунок грошового внеску Власника (Ужгородської міської ради) та затвердили його розмір у сумі 495 тис. грн.

Нагадаємо на минулій сесії під крики "активістів" депутати скоротили посаду першого заступника мера Ужгорода, яку обіймав Іштван Цап (ФОТО)

Сесія в Ужгороді: зміни до Генплану, тарифи "маршруток" і ще один службовий автомобіль  (ФОТО), фото-4
ужгород сесія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1531 перегляд в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі