Грип і ГРВІ: усі школи ужгородського району пішли на 2 тижні на вимушені канікули

Грип і ГРВІ: усі школи ужгородського району пішли на 2 тижні на вимушені канікули , Мацола Яна

13 лютого в райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Гарновдія відбулося позачергове засідання комісії ТЕБ та НС.

На порядок денний засідання було винесено ряд питань, інформує сайт ужгородської РДА.

Зокрема, про ускладнення епідемічної ситуації по захворюваності на ГРВІ в Ужгородському районі інформувала в.о. завідувача Чопського районного лабораторного відділення УМФС ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» Байда Галина Марківна.

За даними Ужгородської міськрайонної філії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» спостерігається поступове зростання рівня захворюваності на ГРВІ серед жителів району.

Грип і ГРВІ: усі школи ужгородського району пішли на 2 тижні на вимушені канікули , фото-1

Ріст захворюваності відмічається по всіх вікових група за винятком дітей до року, в тому числі з найбільшим темпом приросту у віковій групі 15-17 років – 19,2 % (з 42 до 52 випадків), серед дітей 5-9 років – 10 % (з 102 до 114 випадків), 10-14 років – 5,3 % (з 88 до 93 випадків).

Серед дорослого населення ріст захворюваності на 29 % (з 115 до 162 випадків).

Найбільше число випадків реєструється на території медичного забезпечення Р.Комарівською АЗПСМ, де спостерігається ріст на 82,2 % (з 8 до 45 випадків), в тому числі серед дітей - в 4 рази: з 8 до 33-х випадків; В.Добронської АЗПСМ – в 2,0 рази, діти в 2,8 рази (відповідно з 11 до 22 хворих, діти: з 6 до 17 хворих); Оноківської АЗПСМ – на 42,8 %, діти на 33,3 % (у випадках відповідно з 11 до 21, діти: з 13 до 15); Концівської АЗПСМ – на 24 %, діти на 27,7 %; Коритнянської АЗПСМ – на 39%, серед дітей на 1 випадок; Тарнівецької АЗПСМ – на 29 %, діти на 13 %.

Грип і ГРВІ: усі школи ужгородського району пішли на 2 тижні на вимушені канікули , фото-2

Заслухавши інформацію та з урахуванням обговорення, комісія прийняла рішення:

ввести в дію Комплексний план профілактичних, протиепідемічних заходів з грипу та ГРВІ та заходів запобігання можливого ускладнення грипу в сезон 2017-2018 роки;

починаючи із 14.02.2018 року ввести карантинні заходи (призупинити навчальний процес) у всіх загальноосвітніх навчальних закладах району на 14 календарних днів;

головам виконкомів Середнянської селищної, сільських рад ввести обмежувальні заходи в населених пунктах району в частині посиленого протиепідемічного режиму в усіх закладах, установах, організаціях незалежно від форм власності; проводити щоденний моніторинг відвідування дітей та призупиняти відвідування ДНЗ при відсутності в них більше 20 % дітей по захворюваності на грип та ГРВІ.

Нагадаємо, в Ужгороді у школу не пішли 3000 учнів, але карантину поки не буде.

школи ужгородщина карантин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
940 переглядів в лютому
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі