• Головна
  • Закарпаття хокейне: "Ужгородські вовки" здолали "Синевир" і стали чемпіонами краю (ФОТОРЕПОРТАЖ)
15:50, 11 лютого 2018 р.

Фінал Чемпіонату Закарпаття з хокею відбувся сьогодні на льодовій арені "ICE LAND" в Ужгороді.

У боротьбі за третє місце зустрічалися "Шахтарські барси" та "Спартак", за перемогу ж боролися "Ужгородські вовки" та "Синевир", - інформує прес-служба міської ради.

Після запеклої гри визначився "бронзовий" переможець, ним стала команда "Шахтарських барсів".

Центральним матчем сьогодні стала гра "Ужгородських вовків" та "Синевира".

Протистояння тривало до останньої хвилини зустрічі. Перший період завершився з рахунком 3:2 на користь "вовків", а у 2-му і 3-му команда тільки збільшувала відрив від суперників і у підсумку перемогла з рахунком 6:3.

Команди мали на своєму рахунку по одній перемозі, тому відповідно до регламенту змагань вони зіграли ще один екстраматч, який мав визначити переможця. Фортуна була на боці "Ужгородських вовків", які й стали чемпіонами області сезону 2017/2018.

Після закінчення матчів відбулося урочисте нагородження учасників та переможців обласних змагань.

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв привітав усіх присутніх із захоплюючим спортивним святом та висловив сподівання, що наступний чемпіонат пройде на новій льодовій арені, будівництво якої заплановане вже цьогоріч.

За словами посадовця, усі передумови для цієї грандіозної події на сьогодні створено.

Відтак, міський голова вручив подяку за участь у турнірі судді Марошу Штефанцо та нагородив окремих гравців у номінаціях:

"Кращий нападник" - Валентин Семаков ("Спартак");

"Кращий захисник" - Валентин Одинцов ("Ужгородські вовки");

"Молодий талант" - Олег Лустіг ("Спартак");

"Кращий воротар" - Богдан Визичканич ("Синевир");

"Кращий бомбардир" - Олександр Дмітрієв ("Шахтарські барси").

Отож підсумки чемпіонату такі: хокейний клуб "Спартак" отримав нагороду за участь у турнірі, "Шахтарські барси" - бронзові призери чемпіонату, "Синевир" отримав срібні нагороди, а чемпіоном цього сезону стали "Ужгородські вовки" (капітан команди - Сергій Ковач).

Нагадаємо, великий хокей в Ужгороді: "Закарпатські ведмеді" протистоять 5-м командам зі Словаччини (ФОТОРЕПОРТАЖ).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію