• Головна
  • В Ужгороді біля вулиці Швабської та Ротарі скверу планується багатоквартирна забудова (ФОТО)
09:00, 8 лютого 2018 р.

В Ужгороді біля вулиці Швабської та Ротарі скверу планується багатоквартирна забудова (ФОТО)

7 лютого, в ужгородській міській раді пройшли громадські слухання щодо детального плану двох територій: перша обмежена вулицями Швабською, Юлії Жемайте, Степана Добоша, Перемоги, Андрія Новака, а друга – обмежена вулицею Митною, площею Дружби Народів, Студентською набережною до спортивної зони УжНУ. Обидва проекти вже обговорювалися раніше, до них вносили зміни, враховуючи доповнення і зауваження.

Про це повідомляє прес-служба мерії.

Проект біля вулиці Швабської сьогодні представляли від розробника ТОВ «ПБК Закарпатреконструкція», зазначалося, що йдеться про територію колишнього хлібокомбінату.

В Ужгороді біля вулиці Швабської та Ротарі скверу планується багатоквартирна забудова (ФОТО), фото-1

Планується багатоквартирна забудова і одним із питань було те, що заїзд із вулиці Бічної занадто вузький і потрібно домовлятися з власниками ділянок про облаштування заїзду з боку Швабської.

Жінка, яка сьогодні була на громадських слуханнях, додала, що в зоні майбутнього проїзду знаходиться також колишній гуртожиток хлібозаводу, де зараз 4 квартири. Ще кілька ужгородців написали звернення, що по їхніх ділянках планується проходження «червоної лінії» забудови.

Головний архітектор міста Олег Боршовський наголосив, що

В Ужгороді біля вулиці Швабської та Ротарі скверу планується багатоквартирна забудова (ФОТО), фото-2

всі ці питання потрібно врегулювати протягом тижня на узгоджувальній раді, без вирішення забезпечення людей житлом та інших питань проект детального плану не буде подано на затвердження сесії міськради.

Дискусія виникла і щодо другої території – біля вулиці Митної і Ротарі скверу. Проект розробляло ТОВ «Наша спадщина».

В Ужгороді біля вулиці Швабської та Ротарі скверу планується багатоквартирна забудова (ФОТО), фото-3

Зазначалося, що міський голова Богдан Андріїв наполягає: зона парку не повинна зменшитися, тобто про розміщення парковок на зеленій території не може бути мови. Крім того, нещодавно на зустрічі, проведеній із проектантом, домовилися, що забудовник відновить знищену при підведенні газогону та інших роботах доріжку і зелені насадження. Через ці, зокрема, зауваження до проекту було чимало доповнень під час двох засідань містобудівної ради, питання зняли з обговорення під час раніше оголошених громадських слухань.

В Ужгороді біля вулиці Швабської та Ротарі скверу планується багатоквартирна забудова (ФОТО), фото-4

Заступник Ужгородського міського голови Ігор Фартушок наголосив: «Для людей, яким там пропонуватиметься придбати житло в багатоповерхівці, для їхніх дітей і для всіх мешканканців міста потрібно зберегти парк. Необхідно, щоб забудовник підписав додатковий договір про відновлення знищеної території, встановлення меж парку та загалом врегулювання спірних питань щодо допущених у парку порушень. Без цього проект детального плану території не буде внесено на розгляд сесії».

В Ужгороді біля вулиці Швабської та Ротарі скверу планується багатоквартирна забудова (ФОТО), фото-5

З умовою, що протягом тижня всі спірні питання буде вирішено, на сьогоднішніх громадських слуханнях обидва проекти підтримали голосуванням.

Як інформував 0312.ua,  в Ужгороді у районі ФМК можуть звести багатоповерхівку, підземні гаражі, готель, ТЦ та навчальний заклад.

Запрошуємо взяти участь в опитуванні:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Кому ви довіряєте більше?
проголосувало 247 відвідувачів
Владі
0,4%
Церкві
7,3%
Соціальному оточенню, волонтерам
15,8%
Українським ТБ, ЗМІ, радіо
2,4%
Нікому не довіряю
74,1%
#забудова #ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...