• Головна
  • Навесні в Ужгороді планують побудувати 5-6 сучасних пунктів прийому сміття
10:30, 2 лютого 2018 р.

Навесні в Ужгороді планують побудувати 5-6 сучасних пунктів прийому сміття

Напередодні відбулася зустріч заступника міського голови Ужгорода Василя Гомоная з директором із розвитку ТОВ «АВЕ Умвальт Україна» Вадимом Семенком, який пропонує розмістити у нашому місті сучасні пункти прийому вторинної сировини.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Ініціатива має на меті кілька складових. По-перше, Україна взяла перед Європою зобов’язання більш цивілізовано поводитися зі сміттям, у тому числі проводити селективний розподіл і переробку.

Навесні в Ужгороді планують побудувати 5-6 сучасних пунктів прийому сміття , фото-1

Потрібно, щоб сортування сміття стало нормою для кожного, а для цього, крім контейнерів, куди можна викидати окремі його види, необхідні сучасні, а не десь у старому гаражі чи підворітні пункти прийому, щоб можна було в цивілізованих умовах здати вторинну сировину для подальшої переробки і отримати за це оплату.

Необхідно також проводити просвітницьку роботу і змалечку вчити берегти довкілля.

Вадим Семенко представив зразки пунктів прийому, вони можуть бути розмірами 2,5х6 або 5х6 метрів.

Попередньо кілька місць в Ужгороді вже визначили, уже навесні планують розпочати роботи, щоб, як наголосив пан Вадим, пункти повноцінно працювали і здобули популярність до настання спеки, коли масово вживаються напої, щоб банки і пляшки з-під них не вкривали міські вулиці, сквери та схили річки.

Навесні в Ужгороді планують побудувати 5-6 сучасних пунктів прийому сміття , фото-2

Для початку в Ужгороді планують встановити 5-6, зокрема, для прийому пет- і скляних пляшок, макулатури, жерстяних банок, кількох видів поліетиленової плівки. Усе це пакуватиметься/спресовуватиметься і вивозитиметься на переробні підприємства.

На бокових та тильних сторонах пунктів будуть розміщувати просвітницьку інформацію, наприклад, скільки часу розкладається викинута пластикова пляшка.

У планах компанії також просвітницька робота з поширення культури поводження зі сміттям, котре є вторинною сировиною.

Так, планують встановлювати в школах контейнери для окремих видів сміття, проводити цікаві заняття для учнів і навіть проводити змагання між класами та школами, хто більше збере, скажімо, макулатури і за це надавати цінні призи.

Заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай під час зустрічі підкреслив, що міська влада готова підтримати всі конструктивні ініціативи і проводить комплексне напрацювання стратегії поводження з відходами.

Нагадаємо, відсутність інфраструктури та недобросовісні містяни: чому в Ужгороді не сортують сміття? (ФОТОРЕПОРТАЖ).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сміття #сортування #Ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...