09:00, 2 лютого 2018 р.

Цей день - 2 лютого

Доброго ранку, друзі!

Сьогодні на календарі 2 лютого!

День ангела

Свій день ангела відзначають Євсій, Євтихій, Юхим, Інна, Лаврентій, Рімма.

Вітаємо!

Головні події 2 лютого :

Заснування Священної Римської імперії962

Після входження в Рим військ німецького і італійського короля Оттона I для захисту папи римського від зазіхань італійських князів, 2 лютого 962 року Іоанн XII проголосив Оттона I імператором, чим була відновлена Західна Римська імперія, яка з 1400 року стала іменуватись Священною Римською імперією німецької нації.

Місто Новий Амстердам, 1653

2 лютого 1653 року Генеральні штати Республіки Об'єднаних провінцій надали своїй північно-американській колонії Новий Амстердам статус міста. Через двадцять років він був завойований англійцями і перейменований у Нью-Йорк на честь герцога Йоркського, брата короля Карла II і майбутнього короля Якова II.

Закінчення Сталінградської битви, 1943

Цей день - 2 лютого, фото-1

Капітуляція напередодні генерал-фельдмаршала Фрідріха Паулюса і південного угрупування німецьких військ поклала край Сталінградській битві - 2 лютого 1943 року здалася й північна група військ Паулюса, і німецькі армії були відкинуті далеко на захід від Волги і Дону. Перемога під Сталінградом кардинально змінила хід подій у 2-й Світовій війні, перелом в якій був закріплений влітку 1943 року в результаті Орловсько-Курської битви.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#цейдень #2лютого
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...