Цей день - 18 січня

Доброго ранку, друзі!

Сьогодні 18 січня!

День ангела

Свій день ангела відзначають Аполінарія, Григорій, Євгенія, Йосип, Матвій, Михайло, Міна, Міхей, Поліна, Роман, Сергій, Симеон, Тетяна, Феона, Хома.

Вітаємо!

Головні події 18 січня :

Переяславська рада1654

18 січня 1654 року у Переяславі відбулась рада козацької верхівки, на якій генеральна старшина на чолі з гетьманом Богданом Хмельницьким, а також полковники та сотники висловились за перехід України під зверхність московського царя.

Другий Рейх, 1871

18 січня 1871 року у Дзеркальному залі Версальського палацу прусський король Вільгельм був проголошений імператором Німецької імперії. Цим символічним актом завершилась боротьба за об'єднання всіх німецьких земель (без Австрії) в єдину національну державу - Німецьку імперію, яка проіснувала до листопада 1918 року.

Перші українські остарбайтери, 1942

Цей день - 18 січня, фото-1

18 січня 1942 року з Харкова до Кьольна вирушив перший ешелон з українським остарбайтерами, які добровільно виїхали до Німеччини на заробітки. Загалом за роки Другої Світової війни з України виїхало понад два мільйони чоловік, які працювали в сільському господарстві, гірничодобувній і металургійній промисловості та на воєнних заводах, що виробляли озброєння для німецької армії.

цейдень 18січня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
50 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі