В Ужгороді незабаром запрацює інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами: фото

Інклюзивно-ресурсний центр, де комплексно допомагатимуть діткам з особливими потребами від 2 до 18 років, незабаром запрацює в Ужгороді.

Про це інформує ужгородська міська рада.

Наскільки готовий до роботи заклад, розташований на вул.8 Березня, 46, сьогодні оглянула секретар Ужгородської міської ради, куратор освітнього напрямку Андріана Сушко.

Насамперед Андріана Антонівна поспілкувалася з керівником центру Іриною Кремінською. Як розповіла Ірина Миколаївна, наразі роботи наближаються до завершення, залишилося у деякі кабінети розставити меблі, докупити інвентар. А так, у принципі, центр готовий приймати вихованців.

В інклюзивно-ресурсному центрі працюватимуть кабінети лікувальної фізкультури, логопеда, олігофренопедагога, психолога, сурдопедагогів. Є також і кабінет соціально-побутового орієнтування, де діти зможуть вчитися розігрівати їжу у мікрохвильовці, готувати чай, тобто звичайним побутовим навичкам.

На сьогодні в Ужгороді 383 дітей з особливими потребами, намагатимуться охопити підтримкою всіх. Працюватиме центр із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00. Планується також по суботах проводити тренінги з батьками, адже найближчі люди діток з особливими потребами також потребують психологічної допомоги.

За штатним розписом у центрі повинні працювати 12 фахівців, наразі кількох не вистачає, оголошено конкурс на вакантні посади.

Комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр №1» Ужгородської міської ради створили відповідно до Постави Кабміну, а також вимог нового закону України про освіту. Підтримали проект рішення депутати міської ради на сесії, також затвердили статут Центру, визначили, що уповноваженим органом управління буде управління освіти Ужгородської міської ради.

Центр створений для забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводу.

Нагадаємо: медичні заклади на БАМі - ужгородську лікарню, пологовий та "швидку" почали опалювати пелетами, а не газом.

В Ужгороді незабаром запрацює інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами: фото, фото-1 В Ужгороді незабаром запрацює інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами: фото, фото-2 В Ужгороді незабаром запрацює інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами: фото, фото-3 В Ужгороді незабаром запрацює інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами: фото, фото-4 В Ужгороді незабаром запрацює інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами: фото, фото-5 В Ужгороді незабаром запрацює інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами: фото, фото-6 В Ужгороді незабаром запрацює інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами: фото, фото-7 В Ужгороді незабаром запрацює інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами: фото, фото-8 В Ужгороді незабаром запрацює інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами: фото, фото-9 В Ужгороді незабаром запрацює інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами: фото, фото-10 В Ужгороді незабаром запрацює інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами: фото, фото-11 В Ужгороді незабаром запрацює інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами: фото, фото-12 В Ужгороді незабаром запрацює інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами: фото, фото-13 В Ужгороді незабаром запрацює інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами: фото, фото-14 В Ужгороді незабаром запрацює інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами: фото, фото-15 В Ужгороді незабаром запрацює інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами: фото, фото-16 В Ужгороді незабаром запрацює інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами: фото, фото-17 В Ужгороді незабаром запрацює інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами: фото, фото-18
діти центр Ужгород мерія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
577 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі