• Головна
  • Негода на Закарпатті: 26 сіл без світла, затоплені двори та масовий деревопад (ФОТО)
10:00, 10 грудня 2017 р.

Негода на Закарпатті: 26 сіл без світла, затоплені двори та масовий деревопад (ФОТО)

Станом на 06:00 10 грудня на території на перевалах Закарпатської області на автошляху державного значення М06 Київ–Чоп рух великовагового транспорту відновлений.

Про це повідомляє ДСНС Закарпаття.

Залишаються знеструмленими 26 населених пунктів повністю В. Березнянський район – 10, Свалявський район – 7, Воловецький район – 4, Міжгірський район - 5) та частково 2 населені пункти у Воловецькому районі.

Як уже раніше повідомлялося, протягом 9 грудня на території області спостерігалися інтенсивні опади у вигляді дощу та снігу, внаслідок чого було тимчасово обмежено рух великовагових транспортних засобів на автодорозі «М-06 Київ-Чоп» в межах області.

Внаслідок налипання мокрого снігу відбулося падіння 36 дерев у Воловецькому, Міжгірському та Свалявському районах. Підпорядкованими підрозділами Управління ДСНС України у Закарпатській області розпилено близько 35 м 3 деревини.

Внаслідок різкого підняття рівнів ґрунтових вод, потічків, захаращеності стічних канав та дренажних систем відбулося підтоплення 13 підвалів житлових будинків та дворогосподарств у п’яти районах області (Перечинський - 1, Ужгородський - 3, м. Ужгород- 5, м.Свалява - 2, м. Мукачево - 2).

Підрозділами У ДСНС відкачано близько 5000 м 3 води.

Також надавалася допомога в буксируванні 42 автомобілів гірськими перевалами Закарпатської області.

Всього для проведення аварійно-рятувальних робіт від Управління ДСНС України у Закарпатській області залучалося 17 одиниць техніки та 56 чол. особового складу.

Нагадаємо, в Ужгороді затопило Новий район: фото.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#негода #Закарпаття
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
СБУ спільно з правоохоронцями Чехії викрила на Закарпатті кол-центр, який обкрадав громадян ЄС (ВІДЕО)
Афера з нерухомістю на понад 14 млн грн: поліція Ужгородщини повідомила про підозру двом зловмисникам, які ошукали закарпатку
СБУ викрила агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка шпигувала проти нашої держави (ВІДЕО)
Закарпатські поліцейські вилучили у фігуранта злочину велику кількість російської символіки та предмети історичної цінності
Оголошення
live comments feed...