Для відновлення роботи міжнародного аеропорту «Ужгород» треба 100 мільйонів гривень - директор: фото

Сьогодні, 27 листопада, у прес-клубі Ужгорода відбулась прес-конференція Євгена Гапоненка, директора ЗОКП «Міжнародний аеропорт Ужгород». Цими днями ужгородський аеропорт відзначає 72-річчя, однак він не функціонує на повну потужність, як це було раніше.

Для відновлення роботи міжнародного аеропорту «Ужгород» треба 100  мільйонів гривень - директор: фото, фото-1

Як зазначає Євген: «Закарпаття- край, який має значний потенціал для розвитку туристичної сфери. Авіаперевезення можуть суттєво підняти туристичну атрактивність регіону. Міжнародний аеропорт в Ужгороді має значні перспективи.

Я вважаю, що Закарпаття у змозі зайняти свою нішу з перспективою стати одним з головних аеропортів країни. Це дорогий об’єкт інфраструктури. Наше завдання зробити його привабливішим та привчити пасажирів «літати».

«Відомо, що в період СРСР був найбільший пасажиропотік. Все існуюче сьогодні технічне обладнання, яке залишилося з тих часів, давно вже застаріле і потребує заміни. Вся матеріально-технічна база зазнала морального зносу. Окрім цього, загублено персонал спеціалістів. Потрібно запускати нове покоління кадрів», - каже Євген Гапоненко.

Для вирішення питання про відновлення ужгородського аеропорту пан Євген не називає по-крокових рішень, а стверджує: «У нас відсутнє сучасне авіаційне обладнання. Тому негайною проблемою є знайти фінансову підтримку».

Для відновлення роботи міжнародного аеропорту «Ужгород» треба 100  мільйонів гривень - директор: фото, фото-2

Також Євген Гапоненко проанонсував, що 4 грудня о 16.00 в аеропорту відбудеться зустріч із представникам готельної індустрії, туристичних фірм, операторами стосовно обговорення майбутнього аеропорту.

Євген Гапоненко не дав конкретної відповіді на численні запитання журналістів стосовно приблизної дати завершення відновлювальних робіт і коли аеропорт почне працювати на повну потужність .

Головними напрямками в Україні він назвав сполучення з Києвом та Львовом. Стосовно цін на квиток, пан Євген ухилявся від конкретної цифри і не назвав її, спираючись на залежність від вибору перевізника. Серед можливих назвав YanAir, Розу вітрів та українських авіаперевізників. «Найперше потрібно вибрати найбільш вигідного перевізника»,- сказав директор.

На запитання кореспондентів, яка потрібна мінімальна сума, щоб оновити аеропорт, коротко відповідає: «100 мільйонів гривень».

На запитання чи буде відновлений аеропорт покривати витрати директор аеропорту запевняє: «Головне - регулярність рейсів. За моїми підрахунками 2 рейси в день будуть покривати витрати».

Зауважимо, на наступне засіданні сесії закарпатської обласної ради виноситься рішення про звільнення Гапоненка з посади директора міжнародного аеропорту «Ужгород».

Нагадаємо, 27 липня на посаду директора Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» призначено 38-річного Євгенія Гапоненка.

Для відновлення роботи міжнародного аеропорту «Ужгород» треба 100  мільйонів гривень - директор: фото, фото-3
Ужгород аеропорт відновлення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
431 перегляд у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі