Список закарпатців, внесених до Єдиного реєстру корупціонерів: фото

На своїй сторінці в соцмережі Facebook відома закарпатська журналістка та правозахисник Лариса Ступак оприлюднила список закарпатців, що внесені до Єдиного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

КОРУПЦІОНЕРИ. СВОЇ. РІДНІ.

Нарешті, нам вдалося розгадати ребус Міністерства юстиції України та відокремити від захмарної кількості корупціонерів України, які потрапили в Реєстр осіб, що вчинили корупційні правопорушення, своїх рідних, закарпатців.

Отже, шукайте у переліку тих, хто прославився на теренах дрібної корупції, адже великих риб ви тут не побачите. Великі оплатили своє інкогніто і наділи шапку невидимку.

Дякую моєму другу Дмитро Лаптін. Саме він розгадав ребус Мінюсту та відокремив закарпатських корупціонерів.

До речі: За таку інофрмацію ГО “СНк-Чоп” вже другий рік судиться з Міністром Юстиції. Наразі справа в Вищому адміністативному суді України.

(Через великий обсяг проведеної роботи, можливо когось із корупціонерів пропустили, але найближчим часом внесемо їх у перелік, якщо таких буде виявлено) – пише Лариса Ступак

З розгорнутим варіантом списку корупціонерів можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, про факти корупції закарпатці зможуть повідомити прокуратуру

Список закарпатців, внесених до Єдиного реєстру корупціонерів: фото, фото-1 Список закарпатців, внесених до Єдиного реєстру корупціонерів: фото, фото-2 Список закарпатців, внесених до Єдиного реєстру корупціонерів: фото, фото-3 Список закарпатців, внесених до Єдиного реєстру корупціонерів: фото, фото-4 Список закарпатців, внесених до Єдиного реєстру корупціонерів: фото, фото-5 Список закарпатців, внесених до Єдиного реєстру корупціонерів: фото, фото-6 Список закарпатців, внесених до Єдиного реєстру корупціонерів: фото, фото-7
корупція Закарпаття список
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
8 добре
(1 оцінка)
Високі оцінки користувачів за Корисність
2973 перегляди у квітні
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі