Працевлаштування гарантоване іменем. Отримання візи в США

Сполучені Штати Америки завжди приваблювали людей з усього світу для навчання, роботи, життя та відпочинку. Українці – не виключення. Першим кроком для здійснення цієї американської мрії – є отримання візи.

США вже давно відомі своїм прискіпливим та суворим ставленням до іноземців. Вони вимогливі до документів. Необхідно також пройти особисту співбесіду, де Ви повинні грамотно відповідати на запитання візового офіцера.

Загальні відомості про візу B-1/B-2. Гостьова віза B-1 видається для короткотермінових (ділових) поїздок до США. Вона зазвичай видається іноземцям, що виїжджають до Сполучених Штатів для відвідування наукових, професійних та освітніх конференцій та інших ділових заходів, а також для вирішення майнових питань та здійснення бізнес-переговорів.

Віза типу B-2 видається для розважальних поїздок (туризму) та отримання медичної допомоги в Америці. Часто візи B-1 і B-2 видають як одну візу, об’єднуючи їх в B-1/B-2. В 2016 році США видали 10 381 491 віз даної категорії. І з 25 квітня 2014 року Державний Департамент США суттєво збільшив термін дії даної візи для українців з 5 років до 10.

Це дозволяє громадянам України подорожувати до Штатів протягом десяти років без поновлення візи.

Вимоги та документи для отримання візи B-1/B-2:

  • Дійсний закордонний паспорт терміном дії не менше шести місяців ніж тривалість періоду перебування в США
  • Електронна візова анкета DS-160 на отримання неімміграційної візи
  • Одна фотокартка 5 см x 5 см (зроблена протягом 6 міс)
  • Квитанція про сплату збору – 160 доларів США за розгляд заяви на отримання B-1/B-2

Окрім цього, необхідно ще надати лист-підтвердження із штрихкодом про призначену співбесіду.

Якщо Ви шукаєте роботу в США, хочете навчатись в Америці або плануєте короткотерміновий візит по будь-яким іншим особистим причинам – Кадрова агенція «ПЕЛЕХ» допоможе Вам у формуванні пакету документів для подання візи в США на 10 років, а також підготуватись до співбесіди із консульським офіцером.

Наші офіси в Києві, Ужгороді, Сваляві, Мукачеві, Полтаві, Львові та Дніпрі чекають на Вас!

Кадрова агенція «ПЕЛЕХ» займається працевлаштуванням українців вже більше 15 років. За цей час ми допомогли отримати роботу тисячам наших громадян по всій Україні.

Виконуючи свою роботу, ми контролюємо кожний етап працевлаштування, починаючи від подачі документів для отримання візи, закінчуючи перепрацевлаштуванням працівників на місці без необхідності виїзду до України. Наші партнери за кордоном – це перевірені часом стабільні і надійні компанії!

працевлаштування закордоном легальна робота закордоном віза отримання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
270 переглядів у квітні
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі