"Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ)

"Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами, Аттіла Ерделі

Сьогодні, 26 жовтня, в Ужгороді на території ДОСААФу, що на вулиці Собранецькій, пройшли змагання серед  патрульних "Поліцейський автослалом". 

"Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-1

Ужгородські патрульні визначали найкращого у екстремальному керуванні авто серед жінок та чоловік. Окрім того, визначалась найкраща команда серед рот УПП. 

Кореспондент 0312.ua також відвідав подію. 

"Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-2

Змагання встурним словом відкрив начальник УПП в м. Ужгород та Мукачево Юрій Марценишин. 

"Це вже друге наше подібне змагання. Сподіваюсь, усі присутні отримають задоволення від побаченого", - зауважив майор поліції. 

"Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-3

Після цього відбулось жеребкування зманань. Визначивши, хто за ким виходитиме на "трасу-смугу перешкод", змагання розпочались. 

Всі без виключення патрульні продемонстрували вправність у керуванні авто, подолавши усі перешкоди та виконавши усі елементи. 

"Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-4

Звичайно ж, були ті, які зробили це з гіршим часом або не так технічно, проте всі дістались до фінішу і отримали порцію позитивних емоцій. 

"Беру участь у цих змаганнях, оскільки, можна сказати, що це моє хобі, - говорить інспектор УПП в м. Ужгород та Мукачево Владислав Колотов - Від цих змагань, звичайно, очікую перемоги. Але й участь - також непогано (посміхається - авт.). Якби кожен патрульний пройшов таку "трасу", то це б йому допомогло, удосконалило його навички". 

"Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-5

На запитання журналістів про те, хто краще кермує авто - чоловік чи жінка - патрульний відповів із неабиякою упевненістю і гордістю:

"Нема ніякої відмінності, хто за кермом - чи чоловік, чи жінка. Взагалі. Моя напарниця керує авто на моєму рівні. А, може, й краще". 

"Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-6

Як виявилось пізніше, Владислав став переможцем серед чоловіків, а також взяв золото разом зі своєю напарницею у командному заліку. 

Урешті-решті після закінчення змагань відбулась церемонія нагородження, на якій команда 4-ї роти отримала перехідний кубок турніру. 

До вашої уваги фото із "Поліцейського автослалому-2017":

Нагадаємо, ужгородські патрульні повернули жінці речі вартістю близько 50 000 гривень: фото.

"Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-7 "Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-8 "Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-9 "Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-10 "Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-11 "Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-12 "Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-13 "Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-14 "Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-15 "Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-16 "Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-17 "Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-18 "Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-19 "Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-20 "Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-21 "Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-22 "Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-23 "Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-24 "Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-25 "Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-26 "Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-27 "Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-28 "Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-29 "Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-30 "Поліцейський автослалом": в Ужгороді патрульні змагались у керуванні авто з перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-31
патрульні змагання авто Ужгород
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
519 переглядів в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі