Як виглядатиме площа Кірпи в Ужгороді після 1 грудня: фоторепортаж

29 вересня в Ужгороді на площі Георгія Кірпи розпочалися масштабні ремонтні роботи.

Тут, за інформацією мерії, збираються облаштувати круговий рух.

На офіційній сторінці ужгородської міськради у соцмережі Фейсбук зазначили, що ремонтні роботи не заважатимуть водіям і не перешкоджатимуть руху:

"На цьому, І етапі, проводитимуться підготовчі роботи і лише в зеленій зоні, на рух транспорту їх проведення не вплине". 

Однак, як повідомляють читачі 0312.ua, на вулицях Гагаріна та Анкудінова, що ведуть у бік залізничного вокзалу, у "час-пік" виникають неабиякі затори. 

За їхніми словами, це пов'язано зі "синхронними" роботами на Петефі та площі Кірпи. 

Зазначимо, що реконструкцію площі здійснює мукачівська фірма ТОВ БК "Антрол".

Кореспондент Сайту міста Ужгорода днями відвідав площу Кірпи в обідній час, коли рух автомобілів найбільш насичений. 

Хоч там проводиться лише перший етап робіт,  є імовірність виникнення аварійний ситуацій. 

У свою чергу, директор ДМГ ужгородської міськради Володимир Бабидорич у коментарі "Ужінформ" зазначив, що 3-етапна реконструкція обійдеться міському бюджету у 4 мільйони 45 тисяч гривень. 

"Перший етап - це повністю демонтаж прибордюрної частини, освітлення та зеленої зони. Другий - зняття асфальто-бетонного покриття. Це відбуватиметься поетапно, щоб забезпечити спокійний проїзд. Третій - це відновлення асфальто-бетонного покриття і покриття тротуарної частини "ФЕМ-ками", - розповідає головний "комунальник" міста.

За словами Бабидорича, змін зазнає і зелена зона:

"Буде дещо змінена форма зеленої зони у зв'язку з тим, що коли виконувався проект з благоустрою цієї території, то були допущені деякі помилки. Наприклад, великогабаритний транспорт із важкістю проїжджає цю ділянки нашого міста".

У мерії обіцяють - реконструкція площі має бути завершена до 1 грудня 2017 року. Як видно зі схеми, щоб запровадити круговий рух, тут доведеться суттєво зменшити площу зеленої зони.

Автор
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )