09:00, 9 жовтня 2017 р.

Цей день - 9 жовтня

Доброго ранку, друзі!

Сьогодні на календарі 9 жовтня!

День ангела

Свій день ангела відзначають Володимир, Єфрем, Іван та Тихон.

Вітаємо!

Професійні свята

Всесвітній день пошти

Всесвітній день пошти — один з міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об'єднаних Націй. Проводиться за рішенням XIV конгресу Всесвітнього союзу поштовиків у день створення союзу в 1974 р.

День ріелтора

День ріелтора щорічно, починаючи з 2000 року, відзначається 9 жовтня. Професія рієлтора в Україні все ще відноситься до розряду кілька екзотичних.

Головні події 9 жовтня:

Відкриття Америки вікінгами, 1000

Згідно ісландських літописів, у 1000 році вікінг Лейф Ейріксон під час плавання з Норвегії до Гренландії збився з курсу і випадковим чином став першовідкривачем Північної Америки. З 1964 року ця подія рішенням Конгресу США щорічно відзначається 9 жовтня як загальнодержавне свято.

Берестейська унія, 1596

9 жовтня 1596 року на соборі в Бересті (нині Брест, Білорусія) проголошено приєднання ряду єпархій православної Київської митрополії на чолі з митрополитом Київським, Галицьким і всієї Русі Михайлом Рогозою до Апостольської Столиці за умов підлеглості православних Папі Римському.

Марсельське царевбивство, 1934

9 жовтня 1934 року у Марселі македонським терористом був убитий король Югославії Олександр Карагеоргієвич. Це загострило стосунки Югославії із причетними до замаху Італією та Угорщиною і, залишившись без підтримки Франції, вона виявилась беззахисною перед агресією з боку країн Троїстого союзу, які в 1941 році за два тижні розчленували Югославію.

Андрій Сахаров - Нобелівський лауреат, 1975

Цей день - 9 жовтня, фото-1

9 жовтня 1975 року радянський фізик Андрій Дмитрович Сахаров , один із творців радянської водневої бомби, став лауреатом Нобелівської премії миру за його багаторічну боротьбу проти "зловживання влади і застосування сили, що принижують людську гідність в усіх її проявах".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#цейдень #деньріелтора #деньпошти
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...