• Головна
  • На Закарпатті - ДТП за участю мікроавтобуса: 5 дітей доставили у лікарню (ФОТО)
12:25, 6 жовтня 2017 р.

На Закарпатті - ДТП за участю мікроавтобуса: 5 дітей доставили у лікарню (ФОТО)

Тілесні ушкодження у результаті аварії у селі Котельниця отримали неповнолітні пасажири «Nissan Primastar» . За даним фактом розпочато слідство.

Вчора, 5 жовтня, до поліції надійшло повідомлення про аварію у селі Котельниця, що на Воловеччині. Водій авто «Nissan Primastar» не впорався з керуванням і з‘їхав з дороги у кювет. У автомобілі на момент аварії перебували 10 пасажирів, семеро з яких – діти.

Про це повідомляє ГУ НП у Закарпатській області.

Слідчо-оперативна група, що прибула на місце аварії, встановила, що 32-річний мешканець села Калини, рухаючись зі Львова до Тячева, через негоду, втратив контроль над авто та з‘їхав з дороги у кювет.

На Закарпатті - ДТП за участю мікроавтобуса: 5 дітей доставили у лікарню (ФОТО), фото-1

У результаті дорожньо-транспортної пригоди, п‘ятеро дітей отримали тілесні ушкодження та доставлені до Воловецької центральної лікарні.

За фактом аварії правоохоронці розпочали слідство. Наразі відкрито кримінальне провадження за статтею 286 Кримінального кодексу України ( Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою , яка керує транспортним засобом , що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження).

На Закарпатті - ДТП за участю мікроавтобуса: 5 дітей доставили у лікарню (ФОТО), фото-2

Водія авто освідували на вміст алкоголю в крові. Він був тверезий. Автомобіль помістили на штрафмайданчик.

Нагадаємо, у Мукачеві під колесами "Фольксвагена" опинилися двоє діток: фото.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дтп #закарпаття #діти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...