Нові зупинки в Ужгороді будуть до неділі, а вай-фай - за 3 тижні

Нові зупинки в Ужгороді будуть до неділі, а вай-фай - за 3 тижні, Аттіла Ерделі
Нові зупинки в Ужгороді будуть до неділі, а вай-фай - за 3 тижні, фото-1

Відтак, у мерії зазначили, що зупинки встановлять на площі Кирила і Мефодія (біля Храму Христа Спасителя), проспекті Свободи (біля магазину "Електрон"), на вулиці Минайській (біля будинку № 4, універмаг "Україна"), вулиці Фединця (на зупинці міських автобусних маршрутів №№7 і 9).

Нові зупинки в Ужгороді будуть до неділі, а вай-фай - за 3 тижні, фото-2

Минуло 4 дні, і 0312.ua вирішив з'ясувати, на якому етапі знаходиться монтаж зупинок, коли завершаться роботи, і врешті-решт коли ужгородці зможуть користуватися безкоштовним "wi-fi", чекаючи на свою "маршрутку".

Нові зупинки в Ужгороді будуть до неділі, а вай-фай - за 3 тижні, фото-3

Поки ми очікували відповіді від прес-служби міськради на ці важливі питання, відвідали 3 "недобудовані" зупинки: на Минайській, на площі Кирила і Мефодія та на проспекті Свободи.

Нові зупинки в Ужгороді будуть до неділі, а вай-фай - за 3 тижні, фото-4

Наразі ці зупинки перебувають на етапі монтажу. Металеві конструкції вже встановлені, однак, крім них, поки нічого немає.

Ужгородці поки неохоче стають біля майбутніх зупинок, надаючи перевагу "очікуванню" маршрутки десь осторонь.

Нові зупинки в Ужгороді будуть до неділі, а вай-фай - за 3 тижні, фото-5

"Цікаво, що з того буде. Обіцяли інтернет і комфорт на нових зупинках... Надіюся, що так і буде, - каже 55-річний Григорій, чекаючи на "сімку".

"Головне, щоб зупинки не простояли у такому стані, як зараз, ще півроку. Хочеться вірити, що все буде зроблено, як і обіцяли", - говорить 47-річна пані Марія, яка вийшла із "14-ки".

Нові зупинки в Ужгороді будуть до неділі, а вай-фай - за 3 тижні, фото-6

У свою чергу, у міськраді не забарилися із відповіддю, яка мала б заспокоїти городян:

"До кінця тижня заплановано завершити монтаж зупинок, за 2-3 тижні встановити на них всі функціонали, у тому числі wi-fi".

Зазначимо, усі витрати на встановлення зупинок беруть на себе інвестори.

Нагадаємо, в Ужгороді за рахунок інвесторів облаштують 8 нових автобусних зупинок.

Нові зупинки в Ужгороді будуть до неділі, а вай-фай - за 3 тижні, фото-7 Нові зупинки в Ужгороді будуть до неділі, а вай-фай - за 3 тижні, фото-8 Нові зупинки в Ужгороді будуть до неділі, а вай-фай - за 3 тижні, фото-9 Нові зупинки в Ужгороді будуть до неділі, а вай-фай - за 3 тижні, фото-10 Нові зупинки в Ужгороді будуть до неділі, а вай-фай - за 3 тижні, фото-11 Нові зупинки в Ужгороді будуть до неділі, а вай-фай - за 3 тижні, фото-12 Нові зупинки в Ужгороді будуть до неділі, а вай-фай - за 3 тижні, фото-13 Нові зупинки в Ужгороді будуть до неділі, а вай-фай - за 3 тижні, фото-14
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1639 переглядів в лютому
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі