09:00, 3 жовтня 2017 р.

Цей день - 3 жовтня

Доброго ранку, друзі!

Сьогодні на календарі 3 жовтня!

День ангела

Свій день ангела відзначають Катерина, Михайло, Олег, Тереза, Федір.

Професійні свята

Створення всесвітньої федерації профспілок

Всесвітня Федерація профспілок (ВФП). Заснована в 1945 році. Обєднує національні профцентри 81 країни, загальна чисельність понад 213 млн.чолвік (1992)

Головні події 3 жовтня:

Італо-абіссінська війна, 1935

3 жовтня 1935 року без оголошення війни італійська армія увійшла на територію Ефіопії з Еритреї і провела бомбардування міста Адуа. Попри свою чисельність погано озброєна армія імператора Хайле Селассіє I не змогла дати відсіч і при бездіяльності Ліги Націй до травня 1936 року вся Ефіопія була окупована і приєднана до колонії Італіська Східна Африка.

Голодування активістів ІРА, 1981

3 жовтня 1981 року в північно-ірландському місті Белфаст в тюрмі Мейз закінчилась безпрецедентна акція протесту - голодування ірландських патріотів, що тривало сім місяців і забрало життя 10 людей. Першим помер Боббі Сендз, один з лідерів Ірландської Республіканської Армії (ІРА), котрий ініціював голодування 1 березня 1981 року, в день п'ятої річниці початку британської політики "криміналізації" ірландських політичних в'язнів.

Об'єднання Німеччини, 1990

Цей день - 3 жовтня, фото-1

3 жовтня 1990 року після 41 року розділення Східна і Західна Німеччини об'єднались в єдину державу. Формально возз'єднання відбулось у вересні, після ратифікації відповідного договору парламентами ФРН і НДР і офіційні урочистості були заплановані на грудень, але із-за серйозних економічних проблем в НДР цю подію було перенесено на два місяці раніше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#цейдень #3жовтня #деньпрофспілок
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...