• Головна
  • Візит Віталія Купрія: захист краян від будівництва малих ГЕС і перевибори мера Ужгорода
10:10, 28 вересня 2017 р.

Візит Віталія Купрія: захист краян від будівництва малих ГЕС і перевибори мера Ужгорода

Народний депутат України, один з лідерів політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», заступник голови Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віталій Купрій цього тижня відвідав Закарпаття.

Нардеп провів зустрічі з мешканцями Рахова, Хуста, Виноградова та Ужгорода.

Головне питання, яке обговорили закарпатці з укропівцем, – будівництво малих гідроелектростанцій на річках краю. Люди наголосили, що стосовно цього питання в селах Липча та Кошельово Хустського району відбулися громадські слухання, на яких селяни виступили категорично проти зведення міні-ГЕС на річці Ріка. Активісти Хустського районного осередку УКРОПу зібрали майже 1 тис. 900 підписів незадоволених людей. Такої ж думки й мешканці Рахівщини, де на річках хочуть спорудити каскад з 24-х малих ГЕС.

Візит Віталія Купрія: захист краян від будівництва малих ГЕС і перевибори мера Ужгорода, фото-1

Народний депутат Віталій Купрій пообіцяв закарпатцям на державному рівні порушити питання екологічної загрози у зв’язку зі зведенням малих ГЕС.

"Мені пообіцяв губернатор області Геннадій Москаль, що він стане на бік людей і будівництва не буде », - зазначив Купрій.

У Рахові багато питань стосувалися лісозаготівлі, неналежної діяльності «Укрзалізниці», піднімалося питання й про тотальну корупцію в органах самоврядування, десятки справ порушуються, але нічого не доводиться до кінця.

«Я спрямував звернення людей з номерами справ прокурору Закарпаття Володимиру Гаврилюку, - наголосив укропівець.

Візит Віталія Купрія: захист краян від будівництва малих ГЕС і перевибори мера Ужгорода, фото-2

За словами нардепа, люди на Закарпатті скаржилися також на ями на дорогах, які в окремих місцях сягають 40 см і це свідчить про неефективне використання коштів спрямованих митницею на ремонт доріг.

Усе почуте депутат довів до відома обласної влади краю.

Окрім зустрічі з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем та прокурором області Володимиром Гаврилюком, Купрій навідався і до мера Ужгорода Богдана Андріїва, однак той від нього втік.

«Стосовно міського голови Ужгорода, то у мене до нього значні претензії. Адже неодноразово громадські активісти боролися за збереження зелених зон, я навіть подавав відповідний депутатський запит, у результаті чого знищення насаджень було тимчасово зупинено. Крім того, проблемними є питання компенсації за пільгові перевезення. За інформацією активістів, кінцевим власником фірм, що займаються перевезеннями, є міський голова. Це складає адміністративне корупційне правопорушення і він має бути притягнутий до відповідальності у вигляді штрафу, тому я зараз готую відповідну заяву до Національної поліції. Це також є підставою для того, щоб домогтися переобрання мера. Крім того, незважаючи на мораторій, міський голова виділяє земельні ділянки на підставних осіб, що не брали участі у захисті кордонів України, а така земля потрапляє до забудовників», - каже народний депутат.

Візит Віталія Купрія: захист краян від будівництва малих ГЕС і перевибори мера Ужгорода, фото-3

Закарпатці почули також про можливість створення цивілізованого ринку вживаних автомобілів (законопроекти УКРОПу №№5561 і 5562 ).

За словами голови Закарпатського УКРОПу Власти Негрі, наразі проекти законів знаходяться на розгляді у комітетах Верховної Ради.

Візит Віталія Купрія: захист краян від будівництва малих ГЕС і перевибори мера Ужгорода, фото-4

«Прикладом запровадження такого досвіду може бути Польща, де після вступу країни до Європейського Союзу у 2004 році імпорт вживаних автомобілів зріс протягом одного року у 23 рази! Від прийняття вищезазначених законопроектів та підписання їх Президентом України очікуваним результатом буде формування цивілізованого ринку вживаних автомобілів в Україні та усунення корупції".

#купрій #закарпаття #гес #андріїв
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...