Як на "Авангарді" змагалися ужгородські школярі-олімпійці: фоторепортаж

Як на "Авангарді" змагалися ужгородські школярі-олімпійці: фоторепортаж, Аттіла Ерделі

Сьогодні, 22 вересня, о 10:00, на ужгородському "Авангарді" стартували змагання із легкої атлетики серед учнів загальноосвітніх закладів міста "Олімпійські надії-2017".

Як на "Авангарді" змагалися ужгородські школярі-олімпійці: фоторепортаж, фото-1

Змагання проходять у рамках святкової програми до Дня Ужгорода.

Як на "Авангарді" змагалися ужгородські школярі-олімпійці: фоторепортаж, фото-2

Кореспондент 0312.ua також долучився до спортивних баталій школярів.

На бігових доріжках "Авангарду" місцеві юнаки та дівчата змагалися у таких дисциплінах, як: біг (100 м), стрибки у довжину, естафетний біг та комбінована естафета.

Як на "Авангарді" змагалися ужгородські школярі-олімпійці: фоторепортаж, фото-3

Зазначимо, що спортсмени, які продемонструють найкращі результати, стануть членами збірної Ужгорода і представлятимуть місто на 52-х Міжнародних дитячих іграх, що відбудуться влітку в Єрусалимі (Ізраїль).

Як на "Авангарді" змагалися ужгородські школярі-олімпійці: фоторепортаж, фото-4

Відтак, змагання проходили у запеклій боротьби, зокрема, це можна було спостерігати у змішаній естафеті, коли лідери змінювалися так часто, як  вираз обличчя юних спортсменів.

Як на "Авангарді" змагалися ужгородські школярі-олімпійці: фоторепортаж, фото-5

Одну із найкращих швидкостей під час естафети продемонструвала 8-класниця Юля, яка навчається у ЗОШ №7. 

Коли дівчина перевела дух після виснажливої естафети, спілкуємося із нею.

Як на "Авангарді" змагалися ужгородські школярі-олімпійці: фоторепортаж, фото-6

"Дуже переживала, щоб не прибігти останньою або ж однією із останніх - говорить Юля - А так вийшло, що фінішувала першою. Я займаюсь легкою атлетикою не так довго - лише 7 місяців. Мені подобається. Зараз мене переповнюють емоції". 

Зробивши серію кадрів із естафети, прямуємо до "стрибунів" у пісок. 

Як на "Авангарді" змагалися ужгородські школярі-олімпійці: фоторепортаж, фото-7

Як виявилось, біг школярам давався дещо легше. Всього декілька спортсменів змогли продемонструвати правильну техніку та хороший стрибок. Більшість із школярів здійснило "заступ" або ж навіть не "долетіли" до позначки у 4 метри.

Більше у фоторепортажі 0312.ua:

Нагадаємо, у "Совиному гнізді" Ужгорода стартував «Тур’євроцентр – Закарпаття-2017»: фоторепортаж.

Як на "Авангарді" змагалися ужгородські школярі-олімпійці: фоторепортаж, фото-8 Як на "Авангарді" змагалися ужгородські школярі-олімпійці: фоторепортаж, фото-9 Як на "Авангарді" змагалися ужгородські школярі-олімпійці: фоторепортаж, фото-10 Як на "Авангарді" змагалися ужгородські школярі-олімпійці: фоторепортаж, фото-11 Як на "Авангарді" змагалися ужгородські школярі-олімпійці: фоторепортаж, фото-12 Як на "Авангарді" змагалися ужгородські школярі-олімпійці: фоторепортаж, фото-13 Як на "Авангарді" змагалися ужгородські школярі-олімпійці: фоторепортаж, фото-14 Як на "Авангарді" змагалися ужгородські школярі-олімпійці: фоторепортаж, фото-15 Як на "Авангарді" змагалися ужгородські школярі-олімпійці: фоторепортаж, фото-16 Як на "Авангарді" змагалися ужгородські школярі-олімпійці: фоторепортаж, фото-17 Як на "Авангарді" змагалися ужгородські школярі-олімпійці: фоторепортаж, фото-18 Як на "Авангарді" змагалися ужгородські школярі-олімпійці: фоторепортаж, фото-19 Як на "Авангарді" змагалися ужгородські школярі-олімпійці: фоторепортаж, фото-20 Як на "Авангарді" змагалися ужгородські школярі-олімпійці: фоторепортаж, фото-21 Як на "Авангарді" змагалися ужгородські школярі-олімпійці: фоторепортаж, фото-22
спорт школярі Авангард Ужгород
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
377 переглядів в грудні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі