09:00, 20 вересня 2017 р.

Цей день - 20 вересня

Доброго ранку, друзі!

Сьогодні на календарі 20 вересня .

День ангела

Свій день ангела відзначають Іван, Лука, Макар.

Вітаємо!

Професійні свята

День рекрутера

20 вересня 2001 кілька кадрових агентств з України, Білорусії, Грузії, Росії, Киргизстану і Казахстану заснували і вперше відзначили День рекрутера.

День HR-менеджера

Кожної третьої середи вересня в Україні святкують професійне свято спеціалісти у галузі управління персоналом.

Головні події 20 вересня :

Початок першого кругосвітнього плавання, 1519

20 вересня 1519 року з порту Санлукар-де-Баррамеда до Молуккських островів вирушила іспанська експедиція з п'яти кораблів на чолі з португальським мореплавцем Фернаном Магелланом. Вона завершилась через 1081 день, коли лише один вцілілий корабель з вісімнадцятьма моряками під командуванням Хуана Себастьяна Елькано повернувся на батьківщину із 26 тоннами прянощів, і поза першочерговими намірами завершив перше задокументоване кругосвітнє плавання.

Перший Каннський фестиваль, 1946

20 вересня 1946 року у французькому курортному місті Канни відкрився щорічний міжнародний кінофестиваль. Його дебют мав відбутися у вересні 1939-го, але Друга Світова війна змусила відкласти початок фестивалю на сім років.

Повалення імператора Бокасси, 1979

Цей день - 20 вересня, фото-1

20 вересня 1979 року 700 французьких спецназівців захопили столицю Центрально-Африканської Республіки місто Бангі і поновили при владі президента Давида Дако, який оголосив про повалення самопроголошеного імператора Жана-Беделя Бокасси, 13-літнє правління якого характеризувалось клептократією, корупцією, масовими репресіями і беззаконям.

#цейдень #деньрекрутера #деньHR
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...