09:00, 4 вересня 2017 р.

Цей день - 4 вересня

Доброго ранку, друзі!

Сьогодні на календарі 4 вересня.

День ангела

Свій день ангела відзначають Агафоник, Афанасій, Зотик, Неофіт, Северіан.

Вітаємо!

Професійні свята

День митного брокера

4 вересня в Україні вшановують митних брокерів. У цей день в 1992 році було затверджено наказ Державного Митного Комітету, що регламентує діяльність таких фахівців.

Головні події 4 вересня:

Падіння Західної Римської імперії, 476

4 вересня 476 року війська варварів на чолі з Одоакром захопили Равенну, взяли в полон імператора Ромула Августула і домоглися його самозречення. Відіславши в Константинополь імператорські регалії, Одоакр формально об'єднав дві частини імперії, проте, зберігаючи повну незалежність, одноосібно правив Італією, першою варварською державою.

Сім медалей Марка Спітца, 1972

Цей день - 4 вересня, фото-1

4 вересня 1972 року на Олімпійських іграх у Мюнхені американський плавець Марк Спітц завоював свою сьому золоту медаль - рекорд, який протримався 36 років. З усіх дисциплін, в яких Спітц перемагав, він встановлював світові рекорди. Всього Марк Спітц на цій і попередній Олімпіаді завоював 9 вищих нагород.

Помер Василь Стус, 1985

4 вересня 1985 року в карцері табору для політв'язнів у селі Кучино Чусовського району Пермської області, де він відбував десятирічне покарання за звинувачення у антирадянській агітації й пропаганді, на 47-му році життя помер український поет і правозахисник Василь Стус. У 1989 році він був перепохований у Києві і ще через рік реабілітований.

#цейдень #деньмитногоброкера
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...