Шок!
16:15, 29 серпня 2017 р.
Хлопчик не міг наїстися, йому пересадили шкіру: ужгородка за його катування постане перед судом
Шок!
37-річна ужгородка, мати шести дітей, підозрюється у вчиненні трьох кримінальних правопорушень: нанесенні ушкоджень різного ступеня важкості та катуванні.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.
З’ясувалося, що жінка неодноразово била всиновленого хлопчика, знущалася з нього та навіть катувала - прив’язувала скотчем, обпікала розпеченою ложкою підборіддя.
Відтак, жінці було повідомлено про підозру жінці у катуванні свого прийомного сина і нанесенні йому тілесних ушкоджень у тому числі умисного тяжкого, тобто тілесного ушкодження, небезпечного для життя в момент заподіяння (ч. 1 ст. 121 ККУ, ч. 2 ст. 125 ККУ та ч. 1 ст. 127 ККУ).
У травні 2016 року підозрювана привезла прийомного сина в клінічний центр нейрохірургії та неврології Ужгорода у важкому стані. Медики виявили на тілі дитини сліди серйозних побоїв, опіків, та інтоксикацію організму.
Прийомна мати пояснила, що дитина впала у ванній кімнаті. Медики в цю історію не повірили та забрали хлопчика в реанімацію. Там дитина розповіла дорослим, що його били ремнем із залізною пряжкою та пластмасовою вішалкою, не кормили, прив’язували скотчем, обпікали розпеченою ложкою підборіддя та про інші нелюдські знущання.
Дитина лікувалася спочатку у центрі нейрохірургії та неврології Ужгорода, потім його перевели в Ужгородську міську лікарню, зрештою в Мукачівську обласну лікарню.
У хлопчика лікарі діагностували черепно-мозкову травму, йому зробили операцію з пересадки шкіри, оскільки такі рани вже не могли загоїтися самостійно. Загалом маленький пацієнт перебував на лікуванні до липня минулого року. Після цього дитина перебувала у прийомнику-розподільнику, реабілітаційному центрі та повернулася в Перечинську школу-інтернат.
Процесуальний керівник у цьому кримінальному провадженні прокурор Ірина Клименко зазначила, що прокуратура звернулася до суду з позовом у якому наполягає на стягненні з горе-опікуна на користь держави в особі Закарпатської обласної державної адміністрації майже понад 28 000 гривень витрат, понесених на стаціонарне лікування хлопчика.
Після цього випадку опікун у липні 2016 року відмовилася від хлопчика, а 13 червня 2017 року і від його 5-річної сестрички.
37-річна ужгородка запевняла, що діти, від яких вона відмовилася – неадекватні. Навіть наполягала, що хлопчик сам собі завдавав названі тілесні ушкодження.
Проте, дитина пройшла комплексну судосу психолого-психіатричну експертизу, яка визнала його абсолютно нормальним. Щоправда, після пережитого він став тривожним та замкнутим.
Лікарі вказували на те, що дитина довго не могла наїстися і перебувала у важкому психічному стані, була залякана та пригнічена
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:48
Вчора
ТОП новини
Оголошення
13:00, 1 жовтня
20
12:38, 1 жовтня
1
live comments feed...